Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(07-02-2013, 11:51 PM)abask napisał(a): O kredkach też się dowiedziałam od innej dekupażystki Wink)
Fajna sprawa Wink

a jak wygląda kwestia lakierowania takiej pracy, nie maże się pod wpływem lakieru??
Odpowiedz
Reklama
(07-02-2013, 11:56 PM)apawlaczka napisał(a):
(07-02-2013, 11:51 PM)abask napisał(a): O kredkach też się dowiedziałam od innej dekupażystki Wink)
Fajna sprawa Wink

a jak wygląda kwestia lakierowania takiej pracy, nie maże się pod wpływem lakieru??

Trzeba zaczekać ( jak w przypadku farb) aż wyschnie i lakieruje się super.
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(07-03-2013, 09:13 AM)oli napisał(a): O, jaka fajna sprawa, Twoje dzieciaki to mają z Tobą dobrze! A na kredki akwarelowe bym nie wpadła, super pomysł i świetny efekt!

A tak BTW - zdekupażowałaś już kosze na segregowane śmieci? Bo ja tak oglądam swoje, dostarczone kilka lat temu przed UM - smutne, jeden brązowy, drugi zielony, z litanią rzeczy, które można wyrzucić do jednego i do drugiego. Aż sie proszą o dekupaż dekielków :-)

Oli... Ja normalnie z Tobą nie wytrzymam Wink Wink

Ale....Ale.... Myśl przednia... Którejś pięknej nocy posiedze w śmietniku dekupażując dekielki ( oczywiście, jak mój dekielek się sfilcuje) Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
O qrde.... To dostałaś nowy, piękny mebel do domu. U mnie czegoś takiego nie ma.
Powinni dodatkowo dołożyć po 1m kwadratowym do mieszkania Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Uuuu.... To u nas daleko w tyle ale może to i dobrze Wink Najczęściej w domach nie ma warunków aby stawiać ileś tam koszy.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dziękuję bardzo Wink
Młodzi też zadowoleni z pamiątki Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
I butelka i opakowanie świetne. Ale pomysł by udekorować oryginalnie zamkniętą butelkę jeszcze lepszy.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Dziękuję Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
                    Miałam parę skrzyneczek po wczesnych truskawkach. Walały się tu i tam to je przyozdobiłam i będą sobie na to i owo Wink)

                   

                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ooooo! Mam taką jedną skrzyneczkę i cały czas zastanawiam się co z nią zrobić.... Trochę mi te wystające części przeszkadzają, nie wiem jak je wykorzystać... Ale widzę, że w tej z różyczkami poradziłaś sobie z nimi.... Tongue

Jeszcze raz obejrzałam wszystkie i postanowiłam sobie zabrać tę z kropami! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl