Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(06-30-2013, 12:49 AM)grarut napisał(a): Na rany koguta, co Ty jeszcze kobieto wymyślisz. Super pomysł. Całość wygląda bardzo fajnie. Abasku brawa wielkie za te Twoje pomysły. Smile

Miło mi czytać Wasze komentarze. Nie sądziłam, że mój pomysł spotka się z tak ciepłym przyjęciem Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
                    Ostatnio poczyniłam takie sloiczki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Lubie wzor z pierwszego sloiczkaSmile
Jak zrobilas koronke? Mialas szablon?
Odpowiedz
Drugi słoiczek bardziej mi się podoba. Pierwszy jest dla mnie za "czysty" Smile
A ten drug jak zrobiłaś? Tam jest jakiś krak czy mi się wydaje? A jeśli nie krak, to co to są te dziary?
Odpowiedz
Ta koronka to nic innego jak naklejka w jej postaci Wink)

Drugi słoiczek to papier ryżowy Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(06-30-2013, 11:29 PM)oli napisał(a): Fajne słoiki, zabiorę sobie królika, dobra? Dobre, - dziary :-)))))

haha... Mogą być i dziary Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
A dla mnie czystszy przyjemniejszy dla oka. Naklejeczki - koroneczki, lubie takie klimaty konfiturowe, az sie przyjemniej trzyma powidla w takim opakowaniu. Kroliczek mi natomiast nie pasuje na sloik, zakretka na ciemno tez nie bardzo, szarakowata powinna byc, co by sie zmiescic w tendencji Smile
Odpowiedz
                    Może i by się nakrętkę w słoiczku z zajączkiem zmieniło ale zajączek już pokicał w siną dal Wink))

A teraz dla odmiany - koci słoiczek, na chrupki dla moich kotków.


Załączone pliki Miniatury
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Taki maly??? Dla wszystkich kotkow??? No to trzeba bedzie szybko zapelniac SmileSmile Cudny jest, wesoly, kompozycja z pomyslem, motyw idealnie ulokowany.
Odpowiedz
(07-01-2013, 12:13 AM)craftingbydominique napisał(a): Taki maly??? Dla wszystkich kotkow??? No to trzeba bedzie szybko zapelniac SmileSmile Cudny jest, wesoly, kompozycja z pomyslem, motyw idealnie ulokowany.

Bo w słoiczku sa kocie specjały .... Takie nagrody dla kotków Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 78 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl