Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(06-13-2013, 12:26 PM)Erato napisał(a): Ta z samochodami super - kwiatkowe też ładne, ale nie tak oryginalne. Te samochody to są transfery?

To właśnie moje pierwsze transfery Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
O! zakładeczki! samochodowa porwana ale jelcze dwie zostały.. Ja też nie przepadam za złoceniami, ale efekt mi się podoba. A co to za folie były?
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
(06-13-2013, 01:55 PM)abfd napisał(a): O! zakładeczki! samochodowa porwana ale jelcze dwie zostały.. Ja też nie przepadam za złoceniami, ale efekt mi się podoba. A co to za folie były?

Bratowa pracuje w introligatorstwie i przyniosła mi takie resztki folii z której robią napisy. Mówiła, że u nich folia idzie pod prasę. Ja wykorzystałam żelazko i po przyklejeniu folii po prostu ją zerwałam dzięki czemu zostają resztki złotka na przedmiocie.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
oo, super są ! Nawet nie wiem która najładniejsza..
ale chyba ukradnę tą środkową : ) , bo samochodzikowa już poszła w świat Big Grin
Odpowiedz
A! fajnie Smile
Big Grin ale zrobiłam czeski błąd Smile "jelcze" zamiast jeszcze. Ale jelczy w motywach w decu jeszcze nie widziałam. Jak opanuję kolorowe transfery to koniecznie jelcza zrobię na zakładce Wink
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
i tlo i samochod transferowany najbardziej Smile, makowy chustecznik zdecydowanie ma tlo za zielone. Na zywo moze to bardziej gra, ale pod maki to ja tylko krem widze Smile.
Odpowiedz
Reklama
(06-13-2013, 04:49 PM)craftingbydominique napisał(a): i tlo i samochod transferowany najbardziej Smile, makowy chustecznik zdecydowanie ma tlo za zielone. Na zywo moze to bardziej gra, ale pod maki to ja tylko krem widze Smile.

Na zdjęciu jest zdecydowanie ciemniej. W rzeczywistości jest to blady zielony i super pasuje do maków Wink

Dzięki dziewczynki za odwiedzinki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(06-13-2013, 08:54 PM)Ataner napisał(a): Abasku, jak Twoje prace osiągną wartość "wangogów" to będziesz do obrzydliwości bogata, bo płodna z Ciebie artystkaTongue Samochodowa zakładka bardzo oryginalna i najładniejszaSmile

A toś mnie rozbawiła, haha Wink)) Tak sobie myślę, że do śmierci nie zdążę nawet uzbierać na namiot Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Zakladki piekne. Podoba mi sie, ze dodalas zloto. Dalo piekny efekt. Myslalam ze to szkagmetal, a Ty o jakims drukarskim mowisz....nie znam...
Naj wszystkie. A dla faceta ta samochodowa - super.
Odpowiedz
Stare auta mają do dzisiaj swój urok Wink)

Dziękuję za Wasze komentarze Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 47 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl