Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
tak pytalam Smile, z czystej babskiej ciekawosci Smile, ja i tak jestem na Slasku Smile. to baw sie dobrze!
Odpowiedz
Reklama
(06-02-2013, 11:20 PM)abask napisał(a):
(06-02-2013, 10:51 PM)Shanna napisał(a): Daleko.....

A gdzie Ty jesteś?

Mnie blisko do Edynburga albo do Glasgow.
Odpowiedz
Faktycznie Twój kotek ma oczęta nie ziemski . Sama bym takie chciałaSmile
Odpowiedz
Bardzo ładne prace Wink Mnie najbardziej spodobał się wazonik z misiem - uwielbiam ten motyw!
Odpowiedz
                        Dawno mnie nie było ale urlopowałam się Wink)

Na początek chustecznik, który miał być koniecznie w brązach.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
I brazy sa piekne, swietnie motywy polaczylas, zastanawiam sie nad pionowym bordo w postaci wstazki, bo poziom jest w porzadku. A dol to serwetka czy ornamenty przez szablon? Bardzo klimatyczny chustecznik Smile
Odpowiedz
Reklama
Cały chustecznik to serwetka. Ponieważ miałam tylko jedną musiałam braki serwetki zamaskować wstążeczką. Niestety, jedna nie wystarcza na pokrycie całego pudełka Sad Wstązeczka jest w brązie a druga kremowa tylko zdjęcie chyba coś nie tak wyszło.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dla mnie niestety za dużo wszystkiego na tym chusteczniku - zamiast maskować łączenia wstążkami, wolałabym zrezygnować z części zdobień i zostawić gładkie. Tu, choć wzór piękny i kolorystyka spokojna, to jednak mam wrażenie nadmiaru, nie wiem, na co patrzeć.

A w ogóle to jak to, tylko jeden chustecznik? Przyznaj się, masz tam jeszcze sześć kolejnych, tylko nie zdążyłaś wkleić zdjęcia Big Grin
Odpowiedz
Fotki mam tylko nie chce mi się przerabiać Wink)) Ostatnio mam lenia Wink

Dzięki za komentarze. Jak patrzę na chustecznik, który stoi przede mną to powiem, że mi się podoba ;')))

                No to jeszcze jeden chustecznik Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Abasku, pierwszy chustecznik obrazuje Twój spryt Smile Zakryłaś łączenia i nie połapałabym się, gdybyś nie napisała. Drugi chustecznk ma mój ulubiony motyw. Tło jest dla mnie troszkę za zielone, ale wykonanie intrygujące. Znam tę serwetkę, ale w zielonym odcieniu jej nie widziałam. Jakżeś to zrobiła, że kwiaty takie czerwone zostały? Co do motylka-za kolorowy. Jeżeli już to biały lub kremowy. A propos to szablon? Ładny..Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 47 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl