Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(05-25-2013, 06:22 PM)oli napisał(a): Ja pierniczę, abasku, daj na wstrzymanie. Tak mi już miga w oczach, że dzwoneczki wzięłam za szczotki do mycia sedesu, co mnie zresztą wcale nie zdziwiło, tylko ilość nie pasowała. No bo co? Do jednostki wojskowej???
A dzwoneczki piękne jeden w drugi, kurka wodna, jak po prostu porcelanowe, a nie dekupażowane!

Pobiegłam i łyknęłam węgielek Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Dzwoneczki ładne, świece też. Kwiatek i wazonik ładne ale oddzielnie. Patrząc na kraka na tacy pomyślałam, że prace z krakiem jednoskładnikowym wcale mi się już nie podobają, po czym zapiałam z zachwytu nad krakiem na komplecie łazienkowym i tacy z makami. Wazonik (?) z czosnkiem bardzo udany, porywam go do kuchni. Wazon z ryżowcem i kwiatem jabłoni piękny.
W końcu do mnie dotarło, dlaczego mam wrażenie takiego zalewu prac (że ich jest dużo to też fakt. Po prostu wiele przedmiotów ma po kilka zdjęć. Bystra jestem no nie Wink.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
To się nazywa radość tworzenia! Ta różnorodność,te kolory. Bardzo lubię do Ciebie zaglądać,bo wciąż zaskakujesz mnie swoimi pomysłami. Z ostatniego rzutu dla mnie numer jeden to zdecydowanie komplet łazienkowy. Smile
Odpowiedz
Bardzo dziękuję Wink)
Oj, rzeczywiście, mam radochę z decu Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Mój kartoflany taborecik Wink
           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jaki ładny taborecik. Jak ulał do mojego stoliczka.Cieniowania zrobiłaś. Świetnie wygląda.
Odpowiedz
Reklama
Super praca
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Aż szkoda na nim siadać, taki ładny.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Bardzo elegancki. Sliczne cieniowanie.
Odpowiedz
piękne cieniowanie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl