Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Abasku, u Ciebie rzeczywiście wysyp.
Mnie najbardziej przypadła do gustu butelka morska.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Całe szczęście, że żółty śnieg zbielał Smile W bieli wygląda (śnieg i butelka) pięknie. Ta z latarnią morską fantastyczna. Piękne są gałązki na karafce z kwiatami - one są wycięte czy sama domalowałaś?
Odpowiedz
Ta karafka ma 52 cm wysokości Wink Gałązki są wycinane a po części domalowane Wink))
Morska butelka ma dół wykończony bursztynem.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Karafa Big Grin Bardzo mi się podoba, głównie dzięki tym gałązkom właśnie...
Odpowiedz
Kiedy ją kupiłam to zaraz widziałam na niej gałęzie czy bluszcze. No i ta serwetka tak mi jakoś do niej przypasowała Wink)) Na dodatek lubię ją i już kilka przedmiotów dostało tego ptaszka Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(05-24-2013, 03:08 PM)oli napisał(a): Butelki, jak butelki, ale wazon natychmiast porywam, bo mi bardzo pasuje. I te gałązki tak ładnie się komponują!

Oli, oli... Nie ma, że boli, bo wazon jeszcze u mnie stoi Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
(05-24-2013, 03:42 PM)Ataner napisał(a): Karafa z ptaszkiem jest naj, najSmile
Stopka - Big Grin Big Grin Big Grin

Hehe Wink)) Bo poczytałam sobie tu i tam Wink)
I sobie myślę, że skoro umieszczam tu zdjęcia to po, aby się podzielić tym co umiem i tym, co można zrobić i z czego. fajnie jest się dzielić Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(05-24-2013, 03:52 PM)Ataner napisał(a): Święte słowa! A już w zdumienie wprowadzają mnie te napisiki o prawach autorskich u osób, które dopiero co decu liznęły Tongue Można by doktoraty całe pisać o prawach autorskich w dekupażu, ale szczerze mówiąc mnie to śmieszy i czasem zdumiewa, a czasem wkurza! Ty mnie zachwyciłaśTongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Dziękuję Wink)
Ja nie wiem, dlaczego ludzie skąpią swojej wiedzy skoro też uczyli się od innych i podglądali.
Ja się cieszę i jestem dumna kiedy ktoś mnie prosi o radę. Sama wiem, jak ważna jest pomoc innych, bardziej doświadczonych. Ja jeszcze wielu, wielu rzeczy nie umiem i cieszę się, że istnieją takie fora i tacy ludzie, którzy chętnie pomogą.
Raz pytałam pewną dekupażystkę jak coś tam zrobiła. Jej odpowiedź:"Zapraszam na kurs". Nie każdego na to stać ale boli mnie to, że ludzie za taka pomoc biora kasę.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(05-24-2013, 03:59 PM)Ataner napisał(a): Spotkałam dziewczynę, która owijała bombki konopnym sznurkiem i zwróciła się do Urzędu Patentowego o patent na to! Ja jej na to, że przecież tak dużo ludzi robi, a ona na to, że może i tak, ale patent będzie miała ona!!! Zdumienie moje było wielkie jak stodołaBig Grin

No proszę Cię! Nie gadaj! Dobrze, że nikt jeszcze nie opatentował dłubania w nosie Wink))

oli.... Akurat nie tutaj ale na innym forum, dobrze nam znanym Wink))
Tutaj jest rzeczywiście cudna atmosfera Wink I za zaproszenie bardzo Ci jestem wdzięczna Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(05-24-2013, 04:11 PM)Ataner napisał(a): A tak swoją droga, ja już mam kilka swoich dekupażowych uczennicBig Grin Nie jestem mistrzem, ale coś tam umiem i nauczyłam je podstaw dekupażu w zaciszu mojej pracowni, a dalej kobietki muszą same próbować jak każda z nas. Dzwonią albo wpadają, jak coś im nie wychodzi i tak się cudnie cieszą, jak im wyjdzie i wpadają pokazać swoje pracki. To fajne jest!
Abasku, sorry za te wywody w Twoim wątku, ale tak mnie naszło z powodu Twojej stopkiBig Grin Sprowokowałaś tę dyskusyjkęTongue

Pogadać zawsze można i wcale mi to nie przeszkadza Wink))
Ja, na jednym z for ( i to nie związanych z decu) pisałam do gazetki. Między innymi zrobiłam obrazkowy, krok po kroku, kursik zdobienia pisanek metodą decu. Tym sposobem zaraziłam kilka osób i teraz dostaję zawsze e-maile z fotkami poczynań Wink) To jest wprost cudne uczucie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl