Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Pilkarska lampka nie wydaje mi sie na niskim poziomie. Bardzo ladnie wykonana. Nawet jakies cieniowanie tak widzeSmile No i chlopak zapewne przeszczesliwy, czyli kolejny plus dla Ciebie.
Co do cisnienia to nie zazdroszcze i mam nadzieje, ze nic zlego sie nie dzieje, ale nastepnym razem sprawdz co Ci w ta kroplowke daja, bo zapewne to roztwor weny, ktory po powrocie do domu kondensujesz i nas tymi cudnymi pracami zasypujeszSmileSmileSmile
Odpowiedz
Reklama
Koncept na lampkę magnoliową świetny, chyba sobie odgapię Big Grin
Piłkarska lampka wygląda super.
Abasku, zdrowia Ci życzę i tej weny w kroplówce, jak mówi Shanna Big Grin
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki Wink)
Tak to jest.... To nic innego jak SKS i pogodzić się z tym trzeba Wink

Dzisiaj sobie dekupażuję powolutku nie myśląc o tym co mnie boli czy gdzieś tam strzyka Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Wklejalas, jak ja pisalam pod pierwszymi pracam Smile
Lampka z magnolia jest tak ascetyczna, tak elegancka.... swietna. Pilkarzowa - wiadomo, piekna, bo z serca, na pewno sie chlopak ucieszyl.
Mam nadzieje, ze kroplowki sie niedlugo skoncza. Zdrowia!
Odpowiedz
Muszę się przyzwyczaić do zmiany leków bo pewnie dlatego tak organizm szaleje. Biorę leki na nadciśnienie od prawie 20 lat i kilka dni temu mi je zmieniono na inne bo te poprzednie wraz z chemią i sterydami podniosły mi bardzo wysoko ciśnienie.
Ale jakoś to będzie. Inni mają gorzej i żyją to i ja dam radę Wink))

Chłopiec z lampki się ucieszył. Na dokładkę załatwiłam mu koszulkę z podpisami piłkarzy więc tym większa była jego radość Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No, ale co sie pomeczysz to Twoje, nie zazdroszcze. Mam nadzieje, ze bedzie lepiej Smile
Odpowiedz
Reklama
            Dziewczynki, dziękuję za wsparcie Wink))

A teraz jeszcze kilka wygrzebanych z lamusa prac Wink
Latarenka dla mojej mamy.

               


Załączone pliki Miniatury
           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Tak na szybko porywam lusterko biało-czarne Smile, a co do lampek to zauroczyła mnie ta z magnoliąSmile
Odpowiedz
to ja zabieram wszystko i szybciutko uciekam rewelacja prace ty chyba nie spisz ??
Odpowiedz
(05-19-2013, 07:32 PM)madkasia1 napisał(a): to ja zabieram wszystko i szybciutko uciekam rewelacja prace ty chyba nie spisz ??

Decu zajmuję sie ok 3 lat z 6 mies przerwą więc nazbierało sie tego Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl