Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Dziewczynki, dziękuję Wam bardzo Wink)

Dziewczynki musowo się ucięły bo za duże były zeby je zmieścić na dolnej części a jak dla mnie za małe by były gdybym je zmniejszyła. W rzeczywistości nie rzuca się to tak bardzo w oczy jak na zdjęciach Wink

Na skrzyneczce z amorkiem do ozdoby wykorzystałam drobniutki bursztyn Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Prześwietna skrzynka z kotem, sam motyw super i doskonale opracowany. Pudełko z latarnią morską skradło moje serce od razu, bo ja morskie motywy kocham absolutnie, a Ty jeszcze zrobiłaś to perfekcyjnie. No i to z piórem i kałamarzem - te trzy prace to moim faworyci z tej (kolejnej hurtowej Big Grin ) serii!
Odpowiedz
(05-12-2013, 09:59 PM)oli napisał(a): O matko, ja mam znów kociokwik totalny, latarnia morska, kot i jeszcze parę rzeczy, ale zagwizduję listownik natychmiast, póki nikt tego nie zrobi!
Nie mam nic przeciwko aby w zamian podwędzić Twój Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Najbardziej przemówiła do mnie morska, ale oczywiście Muza zacharapczyła już...
a listownik olinowy u mnie stoi przecież, w ramach pokuty za grzechy patrzę na te dwie tylne różyczki symetryczne ale nie do końca, co to tak nieprzyzwoicie całą pracę sqndulenciły były...
ciężką mam pokutę, oj ciężką.....................
Odpowiedz
Vika... Nie mogę patrzeć jak sie męczysz... Ja już w bojach zaprawiona to odeślij do mnie. Ulży Ci a mnie wszystko jedno z czym męczyć się będę Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
myślisz, że bym nie chciała? jasne, że bym chciała... ale nie mogę niestety, bo ssstrraszszsznieee nagrzeszyłam i pokutę mam ogromną...
no to teraz tak patrzę, patrzę i patrzę, i pokutuję jak potępieniec jakiś
Sad
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję, dziękuję Wink)) Teraz jestem na etapie słoiczków bo mi się po kuchni walają Wink

Vika... No to ja Ci daję rozgrzeszenie a w ramach pokuty pędź na pocztę i listownik do mnie wysyłaj Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Wszystko jak zawsze cudowne! I ilości hurtowe!
Odpowiedz
                    Jeszcze kilka prac, ściśle na zamówienie Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ojoj, czyżby Lady u Ciebie kocie skrzyneczki zamawiała? Smile No, kolejny wysyp, ale zdecydowanie porywam skrzatkową ;D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 51 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl