Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Bardzo Was przepraszam. Do poniedziałku mnie nie będzie na forum.
Troszkę poplątania ma.
Pozdrawiam Was serdecznie Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Do zobaczenia w poniedziałek, my tymczasem zdążymy ochłonąć i spokojnie pooglądać Twoje prace Big Grin
Odpowiedz
Twoje pomysły są fantastyczne Smile Ja też mam w domu dwie kuwety Big Grin
Odpowiedz
Zanim coś tutaj wrzucę to muszę nadrobić zaległości w oglądaniu Waszych prac Wink A nazbierało się tego, oj, nazbierało Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Twój wątek przyciaga jak magnes-tyle cudeniek tu jest, że trzeba tu zaglądać po n-razy, żeby to wszystko ogarnąćSmile Kobieto ja jestem pod TOTALNIE KOMPLENYM WRAZENIEM TWOJEJ KREATYWNOŚCI- no poprostu jestem w dalszym ciągu pod przeogromnym wrażeniem. Piękne......

A krak w spray'u to mnie teraz zaintrygował na maxa-tylko u nas chyba jest w sferze marzeń
Odpowiedz
Oli calkowicie przyznaję Ci rację- nie powiem, że miałaś nosa ale oko to wypatrzyło nam niezłą perełkę wśród czarodziejekSmile
Odpowiedz
Reklama
Ale ta perełka to zmienna jest, najpierw zalewa nas falą pięknych prac a potem - susza.
Abask, nie uwierzę, że nie masz nic w zanadrzu, pokaż coś proszę.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
pisała, że musi na chwilkę zniknać ale też ktos prosił, żeby nie było aż tylu prac więc pewnie Abask teraz kombinuje którą pracę umieścić i po której wszystkim nam znów szczęki opadnąSmile)Dobrze, ze tylko szczęki heheSmile Ale ja też czekam na kolejne dziełaSmile)
Odpowiedz
Widzę, że wątek żyje oczekiwaniem. Najpierw czekanie na zdjęcia. Teraz znowu czekamy na nowe zdjęcia. Czymże nas zasypiesz abask? Czekam z niecierpliwością Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Dziewczynki kochane. Troszkę przez jakieś zawirowania mniej czasu miałam na forum. Już się poprawiam Wink)) dzisiaj seria etui Wink
               

                   

                   

                   

           


Załączone pliki Miniatury
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 53 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl