Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
#91
   

To jest ten krack w sprayu. Brąz i złoto to podkład .
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#92
Abasku, Ty chyba faktycznie dekupażujesz wszystko co Ci wpadnie w ręce Big Grin Rewelacyjny wiatrak i głośniki, że o butlach nie wspomnę Big Grin Trzeba by założyć nowy wątek "najdziwniejsze zdekupażowane przedmioty" Smile
Odpowiedz
#93
(04-15-2013, 02:05 PM)Joanka215 napisał(a): Abasku, Ty chyba faktycznie dekupażujesz wszystko co Ci wpadnie w ręce Big Grin Rewelacyjny wiatrak i głośniki, że o butlach nie wspomnę Big Grin Trzeba by założyć nowy wątek "najdziwniejsze zdekupażowane przedmioty" Smile

Haha.... Ja już tak mam Wink) Zdarza się, że leżę i myślę: " A to się da czy się nie da?"
Albo chodzę po piwnicy i przewracam graty w nadziei, że coś mi zaświta pod kopułą Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#94
Byłam tu rano i znowu nowości..
Pomysłów masz mnóstwo. Wiatrak bomba!
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#95
                Bardzo Wam dziękuję Wink))

Tym razem kuweta w odsłonie drugiej. teraz ładnie przebija światło i może służyć jako lampa na ścianie... A raczej obraz podświetlany Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#96
Pooglądałam Twoje prace i bardzo mi się podobają. Kilka jest takich, które chętnie bym porwała - beczułko-skarbonka, butelka z zimowym pejzażem z ostatniej serii, wiatrak, niektóre z pisanek. Najbardziej zaintrygował mnie kask - zastanawiałam się rano co to za dziwo,niby pisanka, ale ta podstawa taka dziwna, brak punktu odniesienia co do wielkości. Okrągłe podkładki kwiatowe też mnie zmyliły, myślałam, że to szkło. Podobają mi się też serwetki czy papiery, wiele wzorów widzę po raz pierwszy.
Abask, proszę, nie wrzucaj tylu zdjęć na raz, naprawdę piękne rzeczy robisz, ale nie sposób tego ogarnąć, pozachwycać się i zapamiętać.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#97
Ja się przyznaję do porażki - już się pogubiłam, nie ogarniam... wszystko mi się pomieszało i mam mętlik... i zupełnie już nie pamiętam co oglądałam...
poczekam aż wkleisz zdjęcie pracy, która zrobiłaś ostatnio, zdecydowanie wolę przyglądać się jednej pracy na raz, wtedy wiem co oglądam i łatwiej mi skomentować to co widzę... Smile
Odpowiedz
#98
Oki, dziewczyny, obiecuję zrobić przerwę Wink)
Dziękuję za Wasze komentarze i miłe słowa Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#99
Ja sie pogubilam jesli chodzi o krak, preparaty znam, ale gdzie jest praca z nim? Smile ktora to, chetnie wroce i poogladam. A te ostatnie prace - najlepsze jak dotad. Wiatrak jest przeuroczy. Motyw z rajskim ryzowcem tez chce miec. Butelka latarniowa - bomba, no i duuuzo mikrokuleczek (??) na bardzo fajnej swiatecznej butelce. Glowa pelna pomyslow, swietnie.... tylko mniej na raz plis...
Odpowiedz
(04-15-2013, 04:22 PM)craftingbydominique napisał(a): Ja sie pogubilam jesli chodzi o krak, preparaty znam, ale gdzie jest praca z nim? Smile ktora to, chetnie wroce i poogladam. A te ostatnie prace - najlepsze jak dotad. Wiatrak jest przeuroczy. Motyw z rajskim ryzowcem tez chce miec. Butelka latarniowa - bomba, no i duuuzo mikrokuleczek (??) na bardzo fajnej swiatecznej butelce. Glowa pelna pomyslow, swietnie.... tylko mniej na raz plis...
Krak jest na okrągłych podkładkach z kwiatami str 5. Tak mi się wydaje, że mieszkasz w UK. Jeśli tak, szukaj tego kracka w sklepie "Range". Jest na stoisku z farbami i lakierami.

Jeśli chodzi o te mikro-kuleczki. To jest styropian nasączony klejem. Był żółty więc go pomalowałam na biało. Dostaniesz go w tym samym sklepie ale na dziale dla dzieci Wink)
Butla morska ma dół obsypany prawdziwym bursztynem Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl