Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(11-03-2015, 09:06 PM)abask napisał(a): Ja się zmobilizuję i jakieś uchwyty kupię Wink))

Hania, daj spokój z uchwytem. Piękne jest takie.
Odpowiedz
Reklama
Jeszcze raz dziękuję Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ren a dlaczego uważasz że ten motyw jest za słodki . Dla mnie fantastyczny . Taki kolorowy świąteczny , błyszczący - miodzio Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
No to świątecznie już się na forum zrobiło Smile Mi wcale uchwytu nie brakuje. Tak mi się bardzo podoba. Pięknie ten brokacik wygląda.
Te gwiazdki w środku to ręcznie pomalowane?
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Ja uwielbiam słodkie motywy. I dzieciaczkowe. I zwierzaczkowe... I wszystkie inne słodkie Wink)

Gwiazdki machnięte ręcznie Wink)

I bardzo dziękuję Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reń coś podejrzane te śledzie Smile. Chyba że w śmietanie z rodzynkami i na słodko Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Wiola. Śledzie na słodko są mniamuśne Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
NO tak Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Taka chęć mnie naszła, że chyba w poniedziałek machnę sobie śledziki w śmietance z jabłuszkiem Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Renia. Kupię śledzie w poniedziałek i zrobię Wink))

Malolka... A co zamykać? Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl