Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
SmileSmile
Maszynka do drukowania etykietek stała zapakowana w kartonie chyba ze dwa lata w szafie. Robiłam porządki i okazało się, że może być bardzo przydatna Wink
Odpowiedz
Reklama
Hania, Ty to jak zawsze... Kur...czaczki napisane wszystko co trzeba i co ja bym napisała.
Kotowe puszki najfajowsze Smile
Odpowiedz
Dziękuję bardzo Wink
Ja też te serwetki uwielbiam i pewnie jeszcze takie motywy pokażą się w moim wątku Wink

Tym razem piórnik. Może dla Dominika będzie? Zostawię, niech zaczeka Wink) Kto wie, czy babcia jeszcze kiedyś taki zrobi Wink
[Obrazek: 1740bc9c12baa8dfgen.jpg]
[Obrazek: 0ffb9c1164881479gen.jpg]
[Obrazek: 97dcaaac4344cf28gen.jpg]
[Obrazek: 100074c24cca8c2dgen.jpg]
Odpowiedz
Piękny! Taki delikatny. Ja bym może dodała jeszcze coś w środku piórniczka, ale efekt i tak jest świetny Smile W sam raz na nowy rok szkolny Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Jakie gładkie! Bardzo ładne Smile
Odpowiedz
Uroczy motyw. W sam raz dla Dominisia. Piórnik jak z "Plastusiowego Pamietnika". A gdzie Plastuś..? Nawiał..?
Odpowiedz
Reklama
Hania myślisz że jak Domiś pójdzie do szkoły będą potrzebne jeszcze piórniki? Wieko super. fajny motyw wybrałaś. W środku tak trochę smutno . Rozwesel trochę Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki Wink)

Mazów nie ma. Piórnik ma bardzo szklistą powierzchnię. lakierowałam chyba z 50 razy i szlifowałam co 2-3 warstwy lakieru ( pierwszy raz chyba mi się tak udało)
Jak już wiecie, ja nie umiem zrobić ładnych zdjęć i się wcale tym nie przejmuję Wink

Wiola... To samo dzisiaj powiedział mi Robert Wink
Odpowiedz
I ja miałam skojarzenia z Plastusiowym Pamiętnikiem Smile Piórnik "oldschool'owy", także rzeczywiście ciekawe co będzie za te parę lat Wink
Odpowiedz
Szlifowania już nie będzie bo nie ma co szlifować. Jest gładki jak pupcia niemowlęcia Wink) Zdjęcia są brzydkie ale ja innych nie umiem.
Reniutka. A zmieścisz ten obraz w poziomie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl