Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Hahaha.... No tak się uśmiałam, że mi się zajady porobiły! Wy jesteście niesamowite!
Teraz będę tam łazić i szukać i szukać Wink))

Dziękuję Wam bardzo Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Ajajaj... dziewczyny ja was naprawdę bardzo podziwiam za te rzeczy robione "na szybko z potrzeby chwili"... ja tak nie potrafię, no nie umiem tak na szybko, tak zium i już !!! :[ chustecznik wyszedł Ci bombastycznie !! te kropeczki i te cieniowania przy różyczkach - kopara opada, bardzo ładnie Smile ja bym tylko ten relief zrobiła w innym kolorze, jaśniejszym, ale to kwestia gustu Smile

(06-18-2014, 11:01 PM)oli napisał(a): Weź do szpitala serwetki z małymi motywami, bo inaczej ciężko ci będzie zdekupażować wężyk od kroplowki!
nie no padłam Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Fantastyczne to wszystko. Koszyczki prześliczne i różne różniste, co mi się podoba. Natomiast najbardziej to mnie urzekły zakładki Smile Chaplin do mnie "mówi" a te miejskie to już w ogóle mnie urzekły. Śliczne.
Zdrówka życzę dużo i siły.
Odpowiedz
Jeszcze raz dziekuje Smile
Od wczoraj spuchła mi prawa łapka i bardzo ciężko mi pisać Sad
Jutro szpital to może mi jakoś pomogą w końcu!
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haniu, zdrowiej szybko.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Haniu! Ja Ciebie podziwiam jak stąd do Australii i z powrotem! A może nawet jeszcze bardziej! Szkoda, że nie możesz mi odstąpić trochę swojej energii... O talencie już nawet nie wspomnę... Aż się boję co to będzie jak Cię wyleczą - dwa razy dziennie będziesz nam pokazywać nowości! A jak się rozpędzisz, to płytki chodnikowe w Gdańsku zdekupażujesz i turyści będą mieli nową atrakcję! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
(06-18-2014, 11:01 PM)oli napisał(a): Weź do szpitala serwetki z małymi motywami, bo inaczej ciężko ci będzie zdekupażować wężyk od kroplowki!

W razie czego, weź i te większe. W szpitalach maja też talerze, bo karmią przecież. Karmią?

(06-24-2014, 11:43 AM)Zuza napisał(a): A jak się rozpędzisz, to płytki chodnikowe w Gdańsku zdekupażujesz i turyści będą mieli nową atrakcję! Big Grin

A co! Skoro w Międzyzdrojach mogą mieć Aleję Gwiazd, to w Gdańsku Decou Aleja będzie, jak znalazł Naughty Turystyka zyska i miasto na urodzie.

A tak poważniejąc - zdrowiej, wracaj i zadziwiaj Smile
Odpowiedz
Bardzo Wam dziewczynki dziękuję za ciepłe słowa Wink))
Staram się zdrowieć. I to bardzo Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hanuś, żeby jeszcze doktorki się postarały.
Zdrówka kochana Smile
Odpowiedz
Zdecupażuj Haniu lekarskie i pielęgniarskie uniformy, bo ja w obecnej chwili nie rozróżniam salowej od pielęgniarki a pielęgniarki też mylę z lekarkami no bo pielęgniarki też noszą stetoskopy. Na pewno prace byłyby rewelacyjne,przy Twojej pomysłowości Smile. Chustecznik cudo...Jak i te piękne łubianki i zakładki jak i inne rzeczy które tworzysz.Kaloryfer i Gitara nadal pozostają na pierwszym miejscu.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl