Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Baaardzo Wam dziękuję dziewczynki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Oliwkowy!!! No przebił rowerowy, ale tak tylko ociupineczkę Smile
Chyba masakrycznie lakieruje się te łubianki co?
Odpowiedz
Hania podziwiam Cię OGROMNIE . Nie mam pojęcia jak Ty z Twoimi problemami zdrowotnymi potrafisz nadać przedmiotom nową szatę tak że cieszą oko Smile. Hanulka SZACUN ogromny. Ciekawa jestem z jakim motywem będzie następna bo z tego co wiem masz ich kilka Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
HaniaSmile Nawet najpiękniejsze truskawki nie są w stanie przyćmić uroku Twoich łubianek. No a o Twoim samozaparciu i nie poddawaniu się w chorobie to można by osobny wątek otworzyć.
Odpowiedz
Jesteście kochane Wink
Virgo... Rzeczywiście trudno się je maluje, okleja i lakieruje. Ale co tam Wink))

Tym razem wersja bordowa Wink

           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ja mam taką serwetkę , ale trudno mi było coś z nią skomponować. Ty jak zwykle poradziłaś sobie znakomicie . Kolejna super praca . Nie wiem czy miałabym cierpliwość do tych łubianek Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Takie są piękne te Twoje koszyki, ze sama jeden sobie zrobiłam Smile Ale takie mniejszy, no i nie wyszedł mi aż taki ładny, jak Twoje...
Różany bardzo elegancki!
Odpowiedz
Przeurocza!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No nie, co jedna do cudniejsza... Hania.... buuuu...
Odpowiedz
Kolejny sezon lubiankowy otwartySmile
Podoba mi sie taka czerwien.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl