Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Dzisiaj kupowałam truskawki na śniadanie i pomyślałam o Tobie Haniu i Twojej cudnej łubiance Thumbup
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Jak tylko pokazują się truskawki u mnie w domu zaczyna się sezon truskawkowy Wink)) Wszyscy, bez wyjątku, lubimy truskawki. Każdego dnia pochłaniamy łubiankę tych pyszności a czasami nawet dwie Smile))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Nie dziwię się. Ja to przeważnie na wiosnę jestem na etapie zrzucania paru kg po zimie i odmawiam sobie słodkości, ale nigdy przenigdy nie zrezygnuję z truskawek ze śmietaną i cukrem w czerwcu Happy
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
To ja mam tak samo Wink)) Koniecznie musi być kwaśna, 18% śmietana Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Yes Yes Yes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
o tak, tak!! albo z bitą śmietaną Big Grin
Moje koleżanka zza biurka przynosi taką w sprayu, do tego posypuje startą ,gorzką czekoladą
Kupiłam truskawki... ale łubianki nie mieli Sad
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Reklama
Może spóźniony nieco, ale chciałem złożyć najszczersze życzenia:
Stu lat życia, stu kwiatów od życzliwych osób, osiołka jednego, a przytulenia godnego Wink
stu łubianek do przyozdobienia, by każda tak ciepło wyglądała jak ta na zdjęciach.
No i tego co najważniejsze, czyli zdrowia, usmiechu i pogody ducha, by udzielała się ona i nam i przynosiła natchnienie Smile
Odpowiedz
Moretti... Dziękuję za piękne życzenia Wink))

Wyrzucałam śmieci i znalazłam 2 łubianki na śmietniku i co? Oczywiście przyniosłam do domu Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Smile A mój synus będąc ze mną w Kauflandzie i wdząc, że są w sprzedaży zapytał: "Tatusiu, kupimy i zrobimy koszyk na piknik?" Smile
Fajnie tak Smile Łubianki nie mam żadnej, ale poluję... Lada dzień kupię truskawki na przetwory więc pozwolę się zainspirować Twoją śliczną Smile
Odpowiedz
Taaa niepoprawna to dobre słowo w tym wypadku ;o)))

Sensu ozdabiania łubianek ja osobiście nie widzę, co nie znaczy, że wyszła źle lub brzydko.
Mnie się nie podoba, że ten motyw jest taki "połamany" na tej łubiance i będzie taki na każdej innej.
Ale co tam, kto bogatemu zabroni???? ;o)))

Podziwiam upór i determinację pomimo ograniczeń i bólu jakie pokonujesz by ozdabiać świat wokół siebie ;o)))

Haniu kiedy robisz te truskawki ze śmietanką???? Może wpadnę, mam blisko ;o)))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl