Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
A ja dodam od siebie, że wrzucę zdjęcie tego koszyczka z tym, co w jego środku było - tylko odszukam tego, kto ma kartę pamięci do mojego aparatu.
Jak dostałam od Hani ten koszyczek to patrzyłam jak sroka w kość i zastanawiałam się z czego Hanusia go zrobiłaSmile no i masz teraz wiemSmile
A dla pobudzenia Waszej ciekawości dodam jeszcze, że w koszyczku była pisanka a w niej ......pisankiSmile
Jak to obfocę, to wszystkie koty pochowają kuwetySmile
Odpowiedz
Reklama
Asiu... Dziękuję Wink)))

Oczywiście wszystkim Wam, słoneczka, dziękuję za miłe słowa Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Przez choróbsko długo nic nie wstawiałam. mam taką konewkę, która od kilku dni podlewa kwiatki w Szczecinie.
               
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Świetna kolorystyka i superancki wiosenny motyw Smile. Fajny pomysł z tymi gałązkami .

Cieniowanie tym sprzęciorem co masz jest rewelacyjne.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolinko Wink))) Dziękuję Wink
Aerograf się sprawdza przy takich pracach Wink))
Mam w planie zabawy na klatce z tym sprzęciorem Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Będziesz klatkę decupażować Wink????? Masz rację sprawdza się idealnie . Widzę ten efekt codziennie na puszeczce i słoiku WinkSmile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Wiola.... No chcę przyozdobić klatkę od parteru do 4 piętra Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Konewka jest przeurocza Smile bardzo ładny motyw i kolorystyka no i to wieczko cudne Smile mimo iż nie przepadam za kropeczkami groszkami itp. tutaj na tym wieczku wyglądają po prostu przeuroczo Smile
Odpowiedz
Baaardzo dziękuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
ładna Smile cieniowanie -pierwsza klasa Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl