Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Bardzo, bardzo Wam dziękuję za te Wasze wszystkie ciepłe słówka Wink))
Człowiek się zaraz wzrusza Wink Tzn ja, ten człowiek Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Zdolne kucharka potrafi wyczarować wspaniałe danie z musztardy i marchewki. W głowę zachodzę jak... No jak można wpaść na pomysł by z rozbitej skorupy wyczarować tak klimatyczny pucharek na rzeżuchę. Coś mi się zdaje, że teraz nim wrzucę coś bezmyślnie do kosza będę tysiąc razy myśleć czy aby się do czegoś nie przyda. Albo zacznę wypisywać do autorki tego świątecznego dzieła z pytaniem co by wykombinowała z tego lub tamtego.
Dodam na marginesie że gdybyś nie zamieściła zdjęcia gdzie widać tą klejoną skorupę nigdy bym nie uwierzyła że ten pucharek ma za sobą jakieś przejścia.
Odpowiedz
Bardzo Ci dziękuję Wink))
Ja strasznie nie lubię wyrzucać do śmieci czegoś, z czego jeszcze można "coś" zrobić. Uwielbiam kombinować Wink) Nawet wtedy, gdy się czasami nie udaje lub gdy wygląda głupio Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
...a statek zdążyłaby, rzecz jasna, zdecoupage'ować.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Hahaha... Dziewczynki, pięknie to napisałyście Wink)) Aż mi się taka wyspa zamarzyła Wink))
Dziękuję raz jeszcze Wink))

Potrzebowałam koszyczek do pisanek dla Asi. Do jego zrobienia wykorzystałam plastikową doniczkę, w której wycięłam ząbki. Miałam z tym wiele kłopotów, bo plastik naklejał się na ostrze i co 2-3 ząbki musiałam je czyścić. Ale udało się Wink))
               

Jako ucho koszyczka posłużył mi uchwyt od kartonu ( tutaj anteny naziemnej)
   

I tak powstał koszyczek Wielkanocny Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
mistrzyni recyklingu - kobitko skąd ty masz te pomysły ??? brawo no i jeden z moich ulubionych wzorów - mam z nim jajko Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
Haniu, Ty MacGyverze! Koszyk uroczy!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł z tym koszyczkiem, bo kto powiedział że koszyczek musi być wiklinowy Wink baaardzo podoba mi się ten motyw na koszyczku ! to serwetka ?
Odpowiedz
dziękuję dziewczynki Wink
Merilon... To chusteczka jednorazowa kupiona w Empiku Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Zatem muszę udać się do Empika.... Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl