Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Jestem pod wrażeniem. Widać wkład pracy i świetne pomysły. Sospeso nigdy nie próbowałam, ale wygląda tu jak najbardziej na miejscu, a ta wata w środku pod podszewką? Bombowy pomysł, ja bym na to nie wpadła... Tak wszystko dopracowałaś, ten obrusik...
Pomysły zabieram i układam w głowie, na pewno kiedyś po nie sięgnę.
Senk ju Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
a ja lubię sospesso i jestem zachwycona. Powiem to głośno, Haniu obserwuję Twoje ostatnie poczynania i powiem szczerze, ze poziom Twoich prac galopem brnie coraz wyżej i wyżej :-) świetnie, że sięgasz po coraz to nowe techniki :-)
Odpowiedz
Jeszcze raz dziękuję Wink))

Aniula... Bliźnięta szybko się nudzą jedną rzeczą więc ja wciąż lubię sięgać po coś nowego Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
ja tam panną jestem i też z tyłkiem raczej usiedzieć nie mogę przy tej samej technice. To co już robiłam nie jest dla mnie tak atrakcyjne, jak to czego chcę się nauczyć.
Odpowiedz
To prawda, że człowiek goni za nowinkami Wink)) I to chyba dobrze Wink)

=========================================================

Na marginesie. Czytałam, że nie daleko Twojej miejscowości był straszny wypadek Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
no straszne, 7 dzieciaków zginęło :-(
Odpowiedz
Reklama
Aniula... To okropne Sad((

==============================================

Mam zamówienie na dwa takie same lub bardzo podobne pudełka więc będę miała szansę jeszcze się nimi nacieszyć Wink

Chcę Wam teraz pokazać jak wygląda lampion od wewnątrz i jak wygląda po zapaleniu w nim świeczki.

       
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
przepiękne , zazdroszcze takentu Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Fakt, dałaś czadu, dla mnie to zbyt dziecięco-słodkie, by się zachwycać, za to Twoja swoboda w technikach wszelkich jest obłędna... Świetnie wygląda ta falbanka sospesa
Odpowiedz
Słodkie, słodkie. Miałam pierwszy raz okazję stworzyć coś dziecięcego tak od serca bo to dla szczególnej osóbki Wink))

Na szybkiego musiałam zrobić kilka wierconek, na które miałam 1,5 dnia. Nie lubię być popędzana Wink))
       
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl