Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Abasku- Ty to masz tempo! Tyle pisanek, różne techniki, teraz jeszcze sospeso. Jesteś wszechstronnie uzdolniona, serio!
Mnie ta technika średni do gustu przypadła, co oczywiście nie znaczy, że nie podziwiam. Bo doceniam i podziwiam ogrom roboty, wyczucie i piękne wykończenie. Brawo!
A pokażesz jak świeci?
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Reklama
Haha... Dawajcie do mnie Wink)) Tylko o matko! Obyście się nie zdziwiły, że tak mało rzeczy zostaje w domu Wink))

Zrobię fotkę jak świeci lampion i wrzucę Wink
I wszystkim jeszcze raz dziękuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jak Wy mnie wszystkie inspirujecie Smile
I ja zapragnęłam strzelić lampiona Cool
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No to teraz czekamy na Twój Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Czuję, że w Wielkanoc skradnę mamie parę starych prlowskich szkieł, ma ich tyle, że nawet nie zauważy Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo, bardzo Wam dziękuję Wink)) Niezmiennie się cieszę jak Wam się podoba to, co robię Wink))

Dzisiaj mija rok, jak się u Was pierwszy raz zalogowałam Wink
Bardzo Wam dziękuję za to, że tak ciepło przyjęłyście mnie do swego grona, za to, że macie tyle ciepełka w sobie i nie wahacie się nim dzielić Wink)
Dziękuję za to, że jesteście!
   


Załączone pliki Miniatury
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Haniu, cieszę się, że jesteś ..., że mogę podziwiać i kunszt Twojej pracy i wydajność, w których nikt Cię chyba nie jest w stanie pokonać. Życzę dalszej weny bo oglądanie Twojego wątku to jak lek na całe złoSmile
Odpowiedz
Hania to świętujemy Wink . Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę że Cię poznałam . Myślę że będziesz nas rozpieszczała swoimi pomysłowymi pracami przez kolejne latka Smile. A teraz częstuję się tym różowym torcikiem .
Odpowiedz
Hania, bez Ciebie to forum byłoby znacznie uboższe, wnosisz tyle pozytywnej energii, no i pięknych prac. Cieszę się, że jesteś z nami i życzę kolejnych lat! Big Grin
Odpowiedz
Hanuś, jesteś niesamowicie energetyczną osobą, ciepłą i bardzo, bardzo pozytywną Smile
Cieszę się, że tu trafiłaś Heart
I powtórzę za Muzagą - bez Ciebie to forum byłoby znacznie uboższe. Tak!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 87 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl