Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Ta "wygryziona" z jajeczkami w środku jest zaje...super!!!
Odpowiedz
Reklama
Jaja w jaju Big Grin Wymiata taka pisanka! (Chociaż to już chyba nie jest pisanka Big Grin )
Wiercone tez mi się podobają.
Odpowiedz
mnie też w temacie jajowym leń ogarnął, więc rozumiem Cię dobrze Smile Ale na tych jajeczkach wcale nie widać bylejakości- fajne są ! Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Dziękuję dziewuszki kochane Wink))
No to idę dalej dłubać pisanki. W sumie zrobiłam w tym roku do tej pory 98 sztuk. Zobaczymy ile jeszcze mi się uda zrobić Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hanulka prześliczne te wywiercanki!!! Ja sama jeszcze nie miałam okazji spróbować tej techniki, ale kto wie może kiedyś i wiercić zacznę :-) Ta z przepiórczymi w środku - rewelacyjny pomysł :-)
Odpowiedz
ha i ja jestem zdecydowanie za zającami Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
Zrobiłam fotki kolejnych pisanek. Ta marszczona zrobiona jakieś 2 tyg temu ale nie miała koleżanek do foto i tak już musi być Wink)
       

               
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Łał Rolleyes... ta marszczona jest boska Smile ja jakoś nie przepadam za pisankami, ale ta marszczona do mnie przemawia Wink świetny efekt... ale by fajnie wyglądała szkatułka z takim wieczkiem :O jak to zrobiłaś ? Big Grin
Odpowiedz
(03-10-2014, 03:56 PM)Merilon napisał(a): Łał Rolleyes... ta marszczona jest boska Smile ja jakoś nie przepadam za pisankami, ale ta marszczona do mnie przemawia Wink świetny efekt... ale by fajnie wyglądała szkatułka z takim wieczkiem :O jak to zrobiłaś ? Big Grin
To jest bardzo proste. Wystarczy zgnieciona, srebrna folia. Ta spożywcza z naszej kuchni. Po zgnieceniu, delikatnie rozprostować i nakleić. Można podmalować, przybrudzić lub inaczej ozdobić. Ja użyłam kolorowych szkiełek-koralików i perełek Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Mhm.... wyszło Ci to bajecznie Smile mi się bardzo podobają te kolorki na tej folii coś ala turkus ,błekit się tam przebija, wygląda to super Smile ojj, aż mnie skręca aby zrobić takie wieczko na szkatułce... ale ja mam jak na razie TRAUMATYCZNE doświadczenie z folią Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl