Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Oryginał - obraz piękny jest, ale pudełko... co ja mogę napisać..? Ech... interpretacja pierwsza klasa, świetnie skomponowane i doskonale wykonane.
(choć wcale nie na str. 250 jak w tytule)
Odpowiedz
Reklama
No to ja pod Grarutą swoją parafę postawię Smile
Odpowiedz
(02-22-2014, 11:38 PM)Virgo_777 napisał(a): Oryginał - obraz piękny jest, ale pudełko... co ja mogę napisać..? Ech... interpretacja pierwsza klasa, świetnie skomponowane i doskonale wykonane.
(choć wcale nie na str. 250 jak w tytule)
Ups... już poprawiłam Wink)) Dziękuję Wink

Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Tiaa... to jedno czego można było się czepnąć Smile
Odpowiedz
Haniu, jesteś mistrzynią w znajdowaniu cudnych inspiracji i przekuwania ich w wymierne piękności.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Jesteście bardzo, bardzo miłe, że normalnie aż chce się znów zapuścić w net Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hania kawała dobrej roboty. Efekt niesamowity wyszedł z tą kontynuacją motywu na dolnej części pudełka. Dobrze, że podmalowałaś, w ten sposób jest to Twoja własna interpretacja i w dodatku struktura farby daje odczucie większej autentyczności. Jeśli chodzi o wytłaczanki, widzę, że Renia obdarowała Cię nowymi wytłaczankami formatu, a4 które niedawno sobie sprawiła :-) Wykonanie i kolorystyka świetna. Ogólnie wyszło na bogato - a ja lubię na bogato :-) Pozdrowionka
Odpowiedz
Aniula.... dziękuję bardzo Wink
Zrobiłam pudełko na szybkiego właśnie przez wzgląd na te wytłaczanki od Reni. Świetne są i jeszcze sprawią mi wiele frajdy. Tymczasem wróciłam do moich jajeczek Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Fajne to pudło. Chociaż jak przeczytałam że z wytłaczankami i zobaczyłam pierwsze zdjęcie, to się zastanawiałam co tam jest wytłaczane, że może ta ramka od obrazu albo co, i dlaczego ja tego nie widzę. Dopiero jak popatrzyłam na resztę zdjęć to zobaczyłam o co chodzi Smile
Odpowiedz
Wyciskanka perfekcyjna.
A stateczki....no po prostu klekajcie narody. Jak nie ma pomyslu to do HankiSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl