Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Dziękować! Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Dostałam od Reni cudne wytłaczanki i musiałam na gorąco coś zrobić. Pudełko na szybkiego. Kiedy rączki z emocji się trzęsą. Pikawa o mały włos nie wysiądzie i tam takie jeszcze inne...Że o kiepskim trzymaniu moczu nie wspomnę Wink))
Reniu. Pięknie dziękuję Wink))
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Piękne wytłaczanki, a pomysł z obrazkiem jeszcze lepszy.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Jaki trójwymiar ze statkami, suuuuper! A wytłaczanki? Co tu dużo mówić, muszę i ja kiedyś spróbować, bo Wam zazdroszczę Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
O bony Smile. Hania Ty jak zwykle nie możesz wytrzymać Wink. Ja jak coś nowego kupię lub dostanę to musi to odleżeć swoje nie ma to tamto. A Ty - dostała i już musiała coś z tym zrobić. I chwała Ci za to Wink . Pudełko wyszło świetne. Te żaglowce wypływające z tego obrazu nigdy bym nie wpadła na taki pomysł. Jak zwykle dostarczasz nam atrakcji co niemiara .
Odpowiedz
Hanka błagam Cię, powiedz, że ten obrazek to transfer, bo mnie zazdrość zeżre Big Grin Pięknie to wyszło, chociaż w moim osobistym odczuciu akurat ta wytłaczanka do tego motywu niespecjalnie pasuje. Motyw jest superefektowny.
Odpowiedz
Reklama
Bardzo Wam dziękuję Wink)
Sama nie namalowałam bo ja taka zdolna nie jestem Wink Jedynie troszkę "podrasowałam" obrazek bo... No, właśnie... Sama nie wiem dlaczego chwyciłam za pędzel ale jak dla mnie to efekt może być Wink Chciałam jeszcze nałożyć kropelki z silikonu ale mi zabrakło pałeczek Wink)
Poniżej oryginalny obrazek.
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania, Twoja interpretacja tego obrazka podoba mi się bardziej, niż oryginał Smile
Odpowiedz
Jesteście kofane, wiecie? Wink))
Robiłam to pudełeczko expresowo bo chciałam zobaczyć jak się pracuje z tłoczonymi papierkami Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Bardzo koleżance dziękuję Wink))) Baaardzo Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl