Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Bardzo, bardzo Wam dziękuję Wink))
Kochane moje dziewczynki. To pudło robiłam w sumie jakieś 3-4 godziny bo filozofii w tym nie ma. Serio Wink))
No, a jeśli komuś kojarzy się z trumną to i tak może być. Tylko artystyczne dusze widzą w jednej rzeczy kilka Wink))

Haha.. I od razu uprzedzam! Znów siedzę w necie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Czyli bierzesz kąpiel w inspiracjach?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(02-20-2014, 09:12 PM)DecouDream napisał(a): Czyli bierzesz kąpiel w inspiracjach?
Dokładnie tak Wink))
Może znów wpadnę na coś fajnego Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
I chwała Ci za to.
Bo ja oglądam, wzdycham, staram się zapamiętać co nie co, niektóre rzeczy zapisuję i... na tym się póki co kończy.
A Ty Haniu na bieżąco realizujesz swoje chęci.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ja też patrzę i też podziwiam i wykonanie i pomysł. Pudło na nici fajne, widywałam już tego typu prace i muszę powiedzieć, że Twoje pudło wygląda kapitalnie z tymi spękaniami Druga jego zaleta to to że nie jest przeładowane. To na wino faktycznie sarkofag nieco przypomina, może w rzeczywistości wygląda lepiej, czerń i czerwień dość trudno dobrze sfotografować.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Jesteście kochane Wink))
Ja wiem, że skojarzenia mogą być różne. W rzeczywistości to chyba nie tak to wygląda Wink)

Wiola... Dawaj do rodzinki Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Ja nie wiem co im sie przyśniło z tą trumną Smile. Hanuś w tym roku się wybieram więc może ...będzie się działo jak spotkam się z naszą Bielicką ( wy dziewczyny nie wiecie że Hania to taka trajkotka jak Bielicka Wink a ja wiem Smile).
Odpowiedz
haha... Wiola Wink) No być nie może Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Technika jakaś obłędna, jak się robi taką różę? To jest prawdziwy kwiatek w czymś moczony? Podlinkuj Hania to na jutubie Smile
Świetnie to wygląda, choć niestety skojarzenie z trumną jest nader silne Big Grin
Odpowiedz
(02-21-2014, 09:17 PM)Erato napisał(a): Technika jakaś obłędna, jak się robi taką różę? To jest prawdziwy kwiatek w czymś moczony? Podlinkuj Hania to na jutubie Smile
Świetnie to wygląda, choć niestety skojarzenie z trumną jest nader silne Big Grin
To jest sztuczna róża pomalowana akrylówką, troszkę złota i lakieru Wink)
Tutaj masz link do tego filmiku. Ta kobieta ma masę fajnych filmików i pomysłów Wink)
http://www.youtube.com/watch?v=zXRYc0qv-Qc
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl