Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
hahaha... Oli Wink)) Nożyczek ci u mnie dostatek wielki Wink)
A te oczy pasują do gościa minimum 185 cm wzrostu, bujna, czarna czupryna, śniada cera, piękny uśmiech (oczywiście buzia pełna białych ząbków) "Kaloryferka" mieć nie musi ale pewnie ma Wink))
Model normalnie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
(02-18-2014, 03:33 PM)oli napisał(a): I jeszcze inteligencja jest!
A to już trzeba sprawdzić te IQ Wink)) I jeszcze jest mała stópka a nie kajak Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania na tym pudełku jest krak? Czy mam omamy ?Smile Czy Ty malowałaś złotym sprayem ? Te oczy należą do tego gościa Wink    
Odpowiedz
Nooo... fajny motor Wink))
Wiola... jest kraczek taki sprayowy Wink) Psikasz jeden kolor na to drugi i sam się robi kraczek Wink) Złoto to porporina, którą sobie wczoraj zakupiłam i zaraz musiałam jej użyć Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Oli ja lubię poczuć wiatr we włosach Wink więc sobie dokleiłam takiego Araba Big Grin
Odpowiedz
(02-18-2014, 05:15 PM)Ataner napisał(a): Haniu, Twoja pomysłowość mnie po prostu zachwycaSmile Ty masz jak nic DADHD - Dekupażowe ADHDBig Grin
Bardzo fajny efekt uzyskałaś, ale ja bym jeszcze nieco kontrastu tam widziała jakimś bitumem.

A, motór fajny, taki zimowyTongue

Hania nie posiada bitumu to i nie będzie kontrastu Wink)) Nie wiem, czy moja synowa go nie zechce a u niej same brązy w domu, więc nic nie dokładam do godziny 18-tej Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
haha Wiola, nieźle! Big Grin

Aaaaaaaa niciarka po prostu wyjątkowa! Świetnie to zrobiłaś. Ja bym pewnie w sowim domu tylu gadżetów nie znalazła...
Fajny krak i na pudełku, i na gadżetach właśnie, taki stopniowo wygasający.
Haniu, każdy element osobno malowałaś wcześniej?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(02-18-2014, 05:31 PM)DecouDream napisał(a): haha Wiola, nieźle! Big Grin

Aaaaaaaa niciarka po prostu wyjątkowa! Świetnie to zrobiłaś. Ja bym pewnie w sowim domu tylu gadżetów nie znalazła...
Fajny krak i na pudełku, i na gadżetach właśnie, taki stopniowo wygasający.
Haniu, każdy element osobno malowałaś wcześniej?
Dziękuję Wink))
Najpierw przykleiłam a później malowałam Wink) troszkę było z tym zachodu, najwięcej ze smyczką imitującą taśmę ale jakoś się dało Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jesteś wielka!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Smyczka... Nie, no padłam już po raz nie wiem ktory w Twoim wątku Big Grin Pudło rewelacyjne. Ale co z tymi sprayami, czemu one pękają? Bardzo to fajnie wyszło. Ekstra wykonanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 51 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl