Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(02-14-2014, 10:17 PM)jomajka12 napisał(a): Za takimi zwisającymi z półek kaczkami, gęsiami ( czy to czysto po polskiemu? Smile), kotami tudzież inną gadziną nie przepadam, ale doceniam doskonałe wykonanie.

No pewnie, że nie każdy takie rzeczy lubi. Swego czasu wyniosłam do piwnicy porcelanową kaczkę i kurę. Stoją tam do dzisiaj. Pewnie je przytargam jak zabraknie mi pomysłu na decu Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hania jak chcesz to wezmę od moich rodziców szklanego koguta i Ci wyślę Wink. Będziesz miała cały komplet drobiu Smile.
Odpowiedz
Hahaha... Wiola, no nie ma sprawy Wink) Przynajmniej kogut będzie z rana piał a kury lepiej się niosły. Tylko nie wiem, co z kaczką Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A nie ma ktoś jakiegoś kaczora Donalda w zakamarkach piwnicy?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Może Oli ma na stryszku Wink.
Odpowiedz
Kaczorka nie mam Sad(
Chyba nawet nigdy nie miałam takiego cudaka.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Jak można łatwo z gąski kaczkę zrobić Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Gdzieś tam leżało pudło po butach. Chyba mi przeszkadzało bo w końcu wzięłam go na warsztat.
Okleiłam boki ręcznikami papierowi, lekko je marszcząc podczas klejenia. Na górę nakleiłam wydruk z tymi pięknymi ślipkami. Wokół znów umarszczone ręczniki papierowe. Później farba w kilku odcieniach szarości. Na koniec przetarto lekko czarną i w końcu srebrną farbą metaliczną. Na to lakier i koniec. Teraz sobie stoi i się gapi na mnie Wink))
Uwielbiam ten wzrok od czasu, kiedy moja koleżanka zamówiła sobie na ścianę wielki obraz z tymi oczami. Taki 2m X 1,5m.
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ależ fajowsko to pomarszczyłaś Smile. Wygląda jak wzburzone morze Wink. I te oczy . Chyba faceta co ? Ciekawe jak by wyglądał ten czarny trochę rozświetlony miką ( jaki masz kolor miki?).
Odpowiedz
Łał! Co mnie jeszcze tu zaskoczy...?
Haniu, jaki pomysł! Jestem pod wrażeniem. I pomysłu, i wykonania.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl