Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
A bo ja tę gąskę dostałam Wink) A nawet dwie ale ta druga czeka na kieckę Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Świetnie Haniu ubrałaś tę kaczuszkę, wzór serwetkowy jak szyty na miarę :-) W życiu bym się nie skapnęła, że to styropian :-)
Odpowiedz
Haniu, będzie dobrze-jutro tez odwiedzam lekarza aby zdiagnozował czy to, co boli to wina "tylko" kręgosłupa czy czas się zapisać na endoprotezę. Szkoda, że nie można sobie części zamiennych wymieniać w organizmie. Ale grunt, że tworzysz i tworzyć będziesz bo czekamy na kolejne dziełaSmile
Odpowiedz
(02-13-2014, 06:33 PM)abask napisał(a): A bo ja tę gąskę dostałam Wink) A nawet dwie ale ta druga czeka na kieckę Wink))
zrób jej wieczorową Big Grin Albo jakieś sexy dessous, w końcu jutro walentynki Tongue
Odpowiedz
Aniula, tak sobie myślę, czy ta druga kaczka doczeka się ubranka bo teraz czasu mało Wink)
Asiulka... Trzymam mocno kciuki za Twoje zdrówko Wink)
Cholerka... jak człowiek młody to zdrowia nie szanuje. Bywa, że nad siły pracuje a później stęka ( z bólu)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jaka śliczna Gąska-Balbinka ci wyszła..To ma być ubranko maskujące co by się nie wyróżniała z pośród kaczek?Pasuje do mojego krzesła z uwagi na ubarwienie.Mogę zabrać?
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Ginger... Zabieraj i dbaj o nią bo ona dopiero co z gniazda wyszła Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jak się cieszę !!!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
(02-14-2014, 05:01 PM)Ginger napisał(a): Jak się cieszę !!!
No ja też Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Za takimi zwisającymi z półek kaczkami, gęsiami ( czy to czysto po polskiemu? Smile), kotami tudzież inną gadziną nie przepadam, ale doceniam doskonałe wykonanie.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 84 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl