Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Ja te jaja już w trakcie pracy zabieram więc możecie tylko oczki cieszyć moje drogie SmileSmile.
Odpowiedz
Reklama
Dziewczyny. Ja Wam wszystkim bardzo dziękuję ale...
Te pisanki są bardzo proste. Nie tam żadne cuda jakieś czy Faber coś tam. Naklejanki i lakierowanki. Do cudeniek to im daleko. prostota i tyle Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Skoro jajka nie cudeńka to co ? Fotki owych jaj Wink?
Odpowiedz
Wiola Wink)) No i co mam napisać?
Żadne to arcydzieła a tylko Hanusiowe pisanki proste Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania nic nie musisz pisać - najważniejsze że robisz to co lubisz SmileSmile. Prawda że uwielbiasz pisanki ?? Wink
Odpowiedz
Tiaaa, takie proste, zwyczajne, wylepianko-lakierowanki... Nie wiem czy gotowa jestem na arcydzieła w Twojej ocenie, mogę przypłacić zdrowiem, albo życiem wręcz.
Odpowiedz
Reklama
Abask, ty hurtem robisz sobie jaja, a ja hurtem skomentuję - bardzo wesoło, wiosennie i świeżo jest w Twoim wątku.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Ok, ok Wink))
Dzięki dziewczyny Wink) Lubię pisanki i już Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haniu, to że lubisz pisanki widać gołym okiem, wszystkie są wesołe, każda ma w sobie to coś, wcale nie są takie prościutkie -trzeba się napracować więc dostajesz ode mnie tytuł Jajcowego Tytana PracySmile
Ale tez uważam, że 220 szt. to zdecydowanie za mało na Twoje możliwości, więc życzę zdrówka i weny do dalszego tworzenia. Chyba czas zamówić jajca-acha! Haniu ja też poproszę namiary gdzie dokupujesz godziny do dobySmileSmile
Odpowiedz
(02-08-2014, 09:32 PM)asiek_71 napisał(a): Haniu, to że lubisz pisanki widać gołym okiem, wszystkie są wesołe, każda ma w sobie to coś, wcale nie są takie prościutkie -trzeba się napracować więc dostajesz ode mnie tytuł Jajcowego Tytana PracySmile
Ale tez uważam, że 220 szt. to zdecydowanie za mało na Twoje możliwości, więc życzę zdrówka i weny do dalszego tworzenia. Chyba czas zamówić jajca-acha! Haniu ja też poproszę namiary gdzie dokupujesz godziny do dobySmileSmile
A dziękuję, dziękuję Wink)) Szczególnie za jajcowy tytuł Wink)
Dzisiaj nic w warsztacie nie robiłam bo razem z mężem robiliśmy porządki w domciu i piwnicy. A ileż to jeszcze drobiazgów znalazłam Wink)) Hehe... warto było Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl