Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Cały dzień nic nie robiłam ale na wieczór lepiej się poczułam to chociaż lakier rzuciłam na jajca Wink) Teraz mogę iść spać Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Jestem dopiero przy trzeciej stronie..i szczeka mi opadaSmile. Piękne butelki..ja jakoś na razie nie bardzo się w nich czuję..I ktoś tu powiedział,ze mu spękania nie wychodzą..a to na butelkach to co?Pudełko bardzo mi się podoba..czy boki to koronka jakaś ?Wygląda tak gotycko..Ma iście królewski wygląd( nie w każdej epoce wszystko kapało kolorem i złotem)..Ogólnie pierwszy raz widzę coś takiego.. a gitara..fantastyczna..Dostałam pół roku temu gitarę..abym mogła sobie na niej potrenować decoupage..Do tej pory leży i czeka..bo w zasadzie nie mam pomysłu na nią..Twój bardzo mi się spodobał..Ogólnie ludzie jak zobaczyli z jaka pasją dekoruję krzesła które przytachałam z ulicy zaczęli obdarzać mnie meblami w celach treningowych..ale niestety nie mogłam ich brać..bo nie mam gdzie ich robić..ale gitara to co innego.Dziękuję za tą gitarę..może w końcu przyjdzie do mnie natchnienie..Muszę pamiętać by zajrzeć tutaj jutro..ale na stronę 4
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Ha ha, Ginger poczekaj, aż dojdziesz do kaloryfera Big Grin To jest najbardziej odjazdowy wątek na tym forum Big Grin
Odpowiedz
Ginger... Bardzo Ci dziękuję za ten wpis. Cóż, wariatka ( jeszcze nie zdekupażowana) jestem Wink)
Nie wiem, o którym pudełku piszesz ale... Koronek nie używam. To musi być relief Wink))
Sprawdziłam. Na pudełku to relief Smile
Erato... Ja Cię zamorduję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Zrobiłam kolejne jajuszka Wink))
           

           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania przyznaj się dokupujesz gdzieś godziny do doby, zdradź czy drogo Cię to wychodzi i gdzie to można kupić????

A tak na poważnie przeurocze te Twoje jajeczka, zabieram z kotkami i misiem i koliberkiem :-)
Odpowiedz
Reklama
Wszystkie piękne, szczególnie te z kotkami Smile
Odpowiedz
Abaskowa Haniu, co Ty z tymi cudeńkami później robisz? Rozdajesz? Sprzedajesz?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No, tak, spóźniłam się i koliberkowa zabrana, ale widzę tam prześliczną różaną Smile Moja Ci ona Big Grin
Odpowiedz
Matko i córko..czego tutaj nie ma..aż oczopląsu dostanę od tej różnorodności.Relif udający koronkę..to bardzo fajnie..lubię koronki..wiec tym bardziej mi sie podoba to pudełko..Do kaloryfera nie dotarłam jeszcze..ale na ścianie decoupage tez robiłam..w łazience muszelki..aby mi się zdawało,że na plaży jestem jak siedzę w wannie..Jajka ażurowe mi się podobają..bo koronka mi się znów przypomina.Na ceramice też decoupage?Nie odłazi od ciepłego?Podoba mi się dzbanuszek z niebieskim obrazkiem..przypomina mi angielska porcelanę( str 19)
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 52 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl