Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
oooo, co ja widzę, moje ukochane konwalie Smile Szkoda, że już ich nie ma, ale i tak wszystkie są piękne Smile
Odpowiedz
Reklama
(02-02-2014, 02:56 PM)Maglia napisał(a): Wylęgarnia normalnie ! Big Grin Mam tylko nadzieję, że te ilości powstały w ciągu kilku lat ? Smile Wszystkie urocze, trudno się zdecydować które najładniejsze.
No nie... Te są teraz robione Wink)

Chwilowo ostatnia obfocona partia Wink)
           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No ludzie ...!!! A policzyłaś kiedyś ile pisanek zrobiłaś ? Chyba już w tysiące ilość idzie...? Nie wspomnę o jakości i uroku tychże...
Odpowiedz
Dziękuję Wam bardzo Wink))
Wczorajszy dzień w większości przeleżałam w łóżeczku... Sama Wink) Wszystko przez jakoweś boleści. No i przez to pisanki chwilowo stanęły. dzisiaj tez marnie z siedzeniem u mnie ale coś tam się lakieruje Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No dobra, powiem to, bo jest nowy rok, ale tylko raz, bo wszystkie powinny pamiętać z zeszłego roku - każda pisanka drobiowa należy do mnie!
Uprasza się o nie wyciąganie łap w ich kierunku, co najwyżej można sobie rzucić na taką okiem.
Lepiej żeby się żadna nie zapomniała.
Dotyczy wszystkich wątków.
Vika.
Odpowiedz
A tak mi się podobała ta kogucia - ostatnia z ostatniego rzutu Smile
Odpowiedz
Reklama
Jakiej wielkości są jajka z przedostatniego rzutu? Zastanawiam się, bo jeden z motywów znam jako niezbyt duży (ten drugi bukiecik) a różyczki to z kolei dość duży motyw.
Ech,jak ja ci zazdroszczę, jak mnie ręce swędzą do deku, a nie mam się kiedy zabrać bo mam papierową robotę i dopóki jej nie skończę nici z przyjemności.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
(02-02-2014, 09:17 PM)vika napisał(a): No dobra, powiem to, bo jest nowy rok, ale tylko raz, bo wszystkie powinny pamiętać z zeszłego roku - każda pisanka drobiowa należy do mnie!
Uprasza się o nie wyciąganie łap w ich kierunku, co najwyżej można sobie rzucić na taką okiem.
Lepiej żeby się żadna nie zapomniała.
Dotyczy wszystkich wątków.
Vika.
Dyktatorka :foch:
Odpowiedz
Troszkę się pośmiałam Wink))
Nakazuję moim kurom gdakać i piać kogutom Wink))
Wydmuszki są gęsie. Czyli tak w przedziale 8-10 cm Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Vika nie bądź taka pazerna choć po jednej każdej decupniętej zostaw - Hania i tak milion zrobi Smile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 46 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl