Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Taa, Hanka się mebluje w pracowni Smile Pomysł super. A czym nacinałaś te wieczka, żeby nie haczyło o wstążki?
Odpowiedz
Reklama
Nacinałam moim dremelkiem a założyłam taka malutką tarczę tnącą. Od spodu nie jest idealnie gładkie ale nic nie haczy Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No uwielbiam takie poukładane, uporządkowane w ładzie na składzie !!! Super! super! super!!
Ale, że słoiczki tak okrutnie przezroczyste... wiem, wiem, kwestia czasu, toż to nówki Wink
Odpowiedz
Hania pomysł przedni - nigdy bym nie wpadła . Ty nasz pomysłowy Dobromirze . Jesteś szalona - wiesz o tym prawda Smile. Też uwielbiam ład i porządek , jak wszytko ma swoje miejsce i nie trzeba latać i szukać i zastanawiać się gdzie to może być . I jeszcze raz gratulacje I miejsca . Widzisz jak fajnie że posłuchałaś Wiolki Wink.
Odpowiedz
Dziękuję jeszcze raz Wink))

Wiolinka Wink)) Też się cieszę i dziękuję. Trzymaj rękę na pulsie Wink)

Dziewczynki. Żeby nie było... Wiolinka mi podrzuca konkursy na FB.
Pierwszy to był z firmy "Radaway" ( kabiny prysznicowe) na wierszyk noworoczno-świąteczny, w którym musiało mieścić się coś o firmie i jej produktach. Zajęłam I miejsce.
Drugi z firmy "Vela" ( okna, rolety, parapety) Wierszyk podobnie jak w pierwszym konkursie.
Tutaj także zajęłam I miejsce Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Pomysł fajny, bardzo praktyczny. . Chociaż w pierwszej chwili to sobie pomyślałam to co Vika to akurat te słoiczki zostawiłabym takie jak są.
A swoją drogą, do czego Ty używasz tyle wstążeczek - do tych jajec? (wybacz jeśli jestem zbyt wścibska, ale zachodzę w głowę i dojść tam nie mogę).
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Każda wstążeczka
jest do jajecka
a że robię jajek setki
to mi dużo trza wstązecki Wink))

Haha... No kabiny nie dostałam... Okna ani parapetu też nie... Ale wygrałam koszulkę i polar ( zaraz mój mężulek zabrał sobie do pracy) i zestaw kalendarzy Wink) bardziej dla zabawy jak dla nagród Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Brawo! Smile
Odpowiedz
Oli... No popatrz... Jeszcze mnie do hurtowni nie zawiało ale będę musiała się wybrać Wink)) U mnie w pasmanterii tez 80 gr Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jeszcze znalazłam fotki starych pisanek Wink) Pamiętam z jaką wielką radochą je robiłam. Każdą tak bardzo się cieszyłam Wink))
                   

                   

                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl