Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(01-25-2014, 11:19 AM)DecouDream napisał(a): Brawa za stolik!
I dowiedziałam się, że bejce można mieszać z lakierem Smile
Ileż to człowiek jeszcze nie wie Wink))
dzięki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Stolik rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!! Jak zwykle nie zawiodłaś mnie Haniuś swoja pomysłowością. Głowiłam się jak Tyś to tło tam tak skombinowała i czy te motywy to wycięte z tego papieru pakowego, ale już doczytałam :-) Nie przestajesz mnie zadziwiać :-) Po prostu jestem zachwycona. nawet bejca na nogach stolika przez to, że nie wnikła równo stworzyła niesamowity efekt, no kurka wodna DUDO!!!
Odpowiedz
Aniuuula.... Jestem czerwona jak buraczysko Wink)) Dziękuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Świetny efekt z tą fakturą drewna przezierającą spod papieru!
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki Wink
Tak mi się wydawało, że jak będzie widać te słoje to stolik nie będzie tak "czysty" i biały Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(01-25-2014, 08:29 PM)grarut napisał(a): A mnie blat skojarzył się z taką pięknie wyszlifowaną kamienną płytą, szczególnie na drugim zdjęciu (drugi rząd), kiedy nie widać tych kwiatów. Mnie trochę przeszkadza ilość reliefów z tej strony, gdzie jest ich aż 4 sztuki. Wydaje mi się, że lepiej to wygląda przy dwóch.
Ciekawa jestem jakby wyglądały na tym spęki, takie cieniutkie i ogromne oka. No wiśta wio, łatwo powiedzieć.Tongue Nie takie prosteSmile
Kawał solidnej roboty zrobiłaśSmile
Mnie się bardzo marzyły spęki ale mnie nie kochają ani troszkę.../ Smile) Nad czym ubolewam łookrutnie Wink))
Dzięki za miłe słowa Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Ojej... A do czego robiłaś skały? Co to była za dekoracja?
Ja wiele rzeczy magazynuję. Z czasem coś się przydaje Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Musiało wyglądać pięknie Wink)) Uwielbiam takie dekoracje Wink
Nie zachowało Ci się żadne zdjęcie?
A z kolegami to tak właśnie bywa Wink Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Piękny ten stolik - tchnęłaś w niego nowe życie ! Smile mi się od zawsze marzyło ozdobienie jakiegoś mebelka.... nawet mam taki stary stolik w kuchni, stoi przykryty piękną ceratą z sówkami aby nie straszył oczu, aż się prosi aby z nim coś zrobić, ale on ma takie metalowe okucia na blacie na całej długości i ten blat nie jest drewniany tylko jak by plastikowy czy jakieś inne tworzywo, sama nie wiem co to jest, myślicie że dało by radę coś z tym zrobić ??
Odpowiedz
Merilon Wink
Najlepiej zrób zdjęcie tego stolika i wrzuć do swojego wątku. dziewczyny zobaczą i doradzą Wink)
Ja jestem zdania, że wszystko można zmienić Wink i naprawić Wink))

I dziękuję za miłe słowa Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 74 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl