Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Hania, Ty chyba nigdy nie przestaniesz mnie zadziwiać Smile Stolik jest przepiękny Smile Ten blat jak tafla jeziora, te wzorki, no mistrzostwo świata Heart
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję za milutkie słowa Wink)
Mówicie, że tafla jeziora? Kaczki na tafli? tfu... Na puszce? Qrcze.... Na strychu u Oli?
SmileSmile

Oli... Ja kupiłam tak, jak pisałam. Może mieli u nas jakieś resztki i rzucili? jak kupowałam to były może ze dwie sztuki.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania tak teraz patrzę na mój stół w kuchni .Jemu też przydałaby się jakaś metamorfoza . Nie chcesz mnie odwiedzić WinkSmile. Twój stoliczek już wczoraj podziwiałam . Błyszczy sie zajebiście Smile.
Odpowiedz
Czekaj, Wiolinka, tylko buty wciągnę i zaraz jestem u Ciebie Wink))
Thx Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Myślałam, że nie podobają mi się meblowe decoupage, ale taki stolik pierwszy raz widzę. Śliczny jest ! Piękny jest ten kwiatowy motyw i blat jak się błyszczy Big Grin
Odpowiedz
O ja cię nie przepraszam... Hanka, stolik wypasłaś niesamowicie! Wygląda wspaniale. Mnie tylko nie bardzo te reliefy, zbyt różowe wyszły i już mi za dużo dobroci na tym mebelku. Blat faktycznie jak tafla wody, Boną?
DUDO stolik Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Metamorfoza jak sie patrzy. Genialna robotaSmile
Odpowiedz
Stolik lakierowany Bona Novia. Reliefy w rzeczywistości są bardziej wiśniowe niż różowe ale na fotce dziwnie wyszły. Może dlatego, że z lampą robiłam. Ale do różowych im daleko Wink))
No i dziękuję dziewczynki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Blat jest przepiękny. Podobnie jak Maglia nie za bardzo zachwycałam się do tej pory decoupage'm na meblach. A to jest TO. Jedynie dół stolika wolałabym w kolorze blatu - nie wiem, czy to biel czy krem. Wiśniowy kolor odciąga trochę uwagę od delikatnego wzoru na górze.
No i zainspirowałaś mnie Smile. Mam kawałek tego papieru, tylko w szaroniebieskim odcieniu, były weń owinięte kwiaty. Zostawiłam go, bo wzór mnie urzekł. I mam do odnowienia dwa taborety. Nie zabierałam się do nich, bo nie miałam koncepcji. I teraz koncepcję już mam.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
W rzeczywistości to nawet dół pasuje do góry. Tutaj, na fotkach, kolory troszkę przekłamane Sad Góra jest kremowa, z brązem i leciutką nutką wiśni.
Ale co tam Wink))
A ten drugi papier też mam Wink))

Mery... Dokładnie tak Wink) A stolik stoi przy mojej głowie Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 89 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl