Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tu masz mój decoupage :)
#81
Obrazek z napisem swietny, podobaja mi sie takie 'dzikie', ekspresjonistyczne przecierki, niby widac poszczegolne pociagniecia, kolory nie przechodza jedne w drugie plynnie, ale to plus akurat tutaj, dzieki temu ta lawenda zyje, jakby wiatr ja kolysal, dynamicznie sie robi, a nie 'wlosko-slodko-klasycznie'.

Ludowe motywy sa przepiekne, ale ja bym pociachala kwiatki, z nich mniejsze motywy wyciela i taka rameczke gdzies, dolem moze, dala, to by nadalo pracy spojnosci, zwiazalo by calosc. a wtedy hulaj dusza... na ukos, w poprzek, itd az na sam wierz mogyby motywy leciec.

Ale czystosc i same motywy - bomba (aha, no plus te kanty troche bym starla, zeby drzazg nie bylo widac)
to tyle, sorka za czepianie sie, w dobrej wierze pisze Smile
Odpowiedz
Reklama
#82
ależ czepiaj się czepiaj, wtedy przynajmniej wiem na co uwagę zwracać Smile
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
#83
A ja zwracam uwagę,że obrazki ciekawie się prezentują. Rzeczywiście, w świetle dziennym kolory wyglądają zupełnie inaczej. Dla mnie ok.Smile
Odpowiedz
#84
Faktycznie w drugim to pole lawendy wydaje mi się trochę z innej bajki... ale na uwagę zasługuje ciekawy styl cieniowania tła- super efekt!
Odpowiedz
#85
o lawenda - niesmiertelny wzor decu Tongue
podoba mnie się ten peirwszy a ten drugi cóż na dole jakoś taki łysy ten kwiatek i w rogu na górze mnei to nei pasuje ale to moje takie łodczucie
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#86
teraz przedstawiam Wam moje dwie pierwsze zakładki
heh jak na razie jedyne gotowe, reszta czeka na wenę..

PS. ale z takimi zakładkami to żadna filozofia, przynajmniej z tymi przeze mnie zrobionymi
grunt to dobrze nakleić serwetkę by się nie pomarszczyła..


Załączone pliki Miniatury
       
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
Reklama
#87
Oglądam Twoje prace i zachwycam się tłem deseczek i obrazków. Czy masz jakieś przygotowanie plastyczne? Ja na razie poza gładkie tło nie wyszłam. Wszelkie próby cieniowań, mazań itp. o kant wiadomo czego rozbić. Lawendowy obrazek z napisem śliczny, motyw przynajmniej dla mnie nie opatrzony więc tym większa przyjemność oglądania.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#88
Takie zakladki to robota na chwile. Wystarczy kleic na zelazko i nie masz zmarszczek.
Podobaja mi sie. Sa proste, kolorowe, ciekawe.
Odpowiedz
#89
bardzo wesole, przyjemne dla oka zakladeczki Smile
Odpowiedz
#90
Cały ich urok tkwi w prostocie wykonania
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl