Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
grarut-witam ponownie.mam nadzieje się poprawić i teraz trochę częściej zaglądać.

shanna-dzięki

Vika-pewnie gdybym nie dotrzymała słowa to bym dostała taka reprymendę,że aż strach pomyśleć co by się działo...Tongue

anika-wiosna w mym sercu to i dużo barw.muszę się cieszyć kolorem dopóki jest,bo ani się obejrzę jak znowu zima nastanie.a w tak piękna pogodę łatwiej o kolorową inwencję twórcząWink

natabus-witam i dziękuję za wsparcie.nie łatwo jest robić prace z wzorami AM,jest tak barwny ze momentami może być kiczowaty i tego się obawiałam,że to będzie niewypał.

Dziś pokazuję szkatułkę z dziewczynka w kolorach brązu.Nie jestem do końca zadowolona z tej pracy.chyba ten motyw za smutny dla mnie,wiem jedno taka już na pewno więcej nie powstanie,chyba że na zamówienie...

           
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
Mi się takie prace jak ta szkatułka bardzo podobają Smile
Odpowiedz
Przepiękna skrzyneczka z dziewczynką. Śliczne cieniowania i piękny wzór Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Aniołku, jeśli już taka wiecej nie powstanie, to wielka szkoda... Jest piękna, a kolory są wspaniałe. Dla mnie rewelacja!
Odpowiedz
Wrócę jeszcze do chustecznika. Mnie sie strasznie podoba w takich żywych kolorach bo w końcu nie wszystko musi być stonowane. Dla mnie bomba!
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Bardzo piękna praca, wcale nie smutna, choć na pewno nostalgiczna, lekko melancholijna. A to, że jest inna niż większość twoich prac to tylko plus dla Ciebie, że potrafisz z tak doskonałym efektem wyjść poza swój zwykły styl.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Genialne połączenie ciemnej patyny i chmurek pastelowych, wszystko w idealnych proporcjach. Potem narozniki - tutaj juz odwazniej, pieknie. Calosc przeswietna!
Odpowiedz
Przepiękna jest, podobają mi się kontrastowe reliefySmile
Odpowiedz
Dla Ciebie smutno???
Mnie sie bardzo podoba. I nie widze tam nic smutnego. Nawet gdyby zdjecie i cienie robily efekt zbyt ciemnej pracy to boki w fiolecie i ledwo widoczny napis na bokach doskonale to ozywily.
Odpowiedz
Strasznie się cieszę,że szkatułka przypadła Wam do gustu.Faktycznie przyjrzałam się jeszcze raz zdjęciom i nie była taka zła...chyba po namowach niektórych koleżanek zrobię jeszcze taką a co tam.Wink Ale zauważyć muszę jeszcze jeden fakt,że ja jak tworzę w takich kolorach-brąz,fiolet to jednak dla mnie mało barw i czuję się jakbym się ograniczała.Tak sobie myślę,że może za bardzo poszłam w ten swój kolorowy świat i teraz mi ciężko wypośrodkować prace.A przecież każdemu podoba się co innego i warto czasami zrobić coś na przekór sobie...muszę o tym pomyśleć.
Dzięki kochanieńkie za wpisy i tak ciepłe opinie.Heart
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl