Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje pierwsze prace
#61
Kupił mi normalny lakier ekologiczny do podłogiAngry
i to cały litr
Odpowiedz
Reklama
#62
Śliczne bąbki! Ja też się dziś wzięłam...
Odpowiedz
#63
Poszłam na łatwiznę i nakleiłam prosto na styropian
Odpowiedz
#64
Bardzo ladne. Ja mam zamiar porobic jeszcze kilka bombek, ale z pomyslami to u mnie roznie. No i ja najpierw klade podklad. Nie wiem czy trzeba, ale mnie denerwuje faktura bombki.
Odpowiedz
#65
śliczne, szczególnie ta niebieska z aniołkami Smile
Odpowiedz
#66
bardzo mi się podoba ta bombka z aniołkiem!

jest tu gdzieś ściągawka jak się robi bombki? ta kulka ze styropianu ma dziurkę i wkładam tam gotowy metalowy zaczep?
Odpowiedz
Reklama
#67
Obie bombki są śliczne! Chociaż może wzięłabym sobie aniołki? Aniołki, tak, wzięłabym aniołkiSmileSmileSmile
A jak się ten lakier zwie? Jakoś jeszcze taki czternastogodzinny nie wpadł mi w ręce, Brydzia podaj co to za specyfik, cobym go łukiem wielkim omijać mogła...
Odpowiedz
#68
(10-17-2011, 09:40 PM)mery napisał(a): Shanna,wkurza Cię faktura styropianu,ale przecież i tak pokryjesz śniegiem,brokatem i czym tam jeszcze chcesz.

Wiem, wiem. Ale raz juz probowalam przykleic serwetke na delikatne tlo (bez podkladu). Niby wszystko sie udalo, ale przez farbe i tak widac fakrure bombki. I to mi jakos nie pasuje. Od tego czasu zawsze klade podklad. Niewiele wiecej pracy, a efekt o niebo lepszy.
Odpowiedz
#69
Chciałam pokazać Wam butle jest nie dokończona no i nawet jeszcze mokra od kleju.To moja makowa wywalona do śmieci ,a póżniej wytargana i umyta.Chciałam się poradzić bo coś mi w niej nie pasuje.Może przyciemnić krawędzie,albo z przodu machnąć damie jakąś różę w narożniku czy dać już spokój i brać się za lakierowanie.
kurcze i nie poodwracałam,ale chyba dacie radę coś sie porobiło


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#70
ojojoj, jaka piękna damaTongue
ja bym nie dawała róży, tylko zaznaczyłabym krawędzie pastą postarzającą albo bitumemSmile
wyszło cudo!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl