Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Moje zmagania z materią i techniką. Transferowo. - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Moje zmagania z materią i techniką. Transferowo. (/showthread.php?tid=864)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Słoiczki i puszki str. 26 - jomajka12 - 04-09-2013

Dzięki Wam za komentarze. Cieszę, się ,że moje odczucia są podobne do waszych. Słoiki są na prezent dla osoby, która się nie zna ani nie specjalnie docenia takich rzeczy. Obiecałam, zrobiłam i tyle.


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Słoiczki i puszki str. 26 - apawlaczka - 04-09-2013

ładne, staranne prace :-) też tak mam, jak zamawiający lubi różowe róże mówi się trudno :-)


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Słoiczki i puszki str. 26 - anika - 04-10-2013

I pisaneczki i puszeczki, dla mnie ok. Widać staranność i dbałość o szczegóły.Bardzo fajne prace. Smile


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Słoiczki i puszki str. 26 - satori - 04-11-2013

Tak,dla mnie też puszki SUPER.Jakże Ty to zrobiła kochana,że tak ładnie na okrągłym przykleiła ,co? Mistrzowsko! A i jeszcze tak mi się skojarzył jeden ze słoiczków jakby był wypełniony majonezem.Fajny efekt z tym kolorem farby.


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Słoiczki i puszki str. 26 - jomajka12 - 04-11-2013

Satori, to klejenie nie było specjalnie trudne, bo po całości kleiłam pasek 5 cm wokół puszki, pozostałe elementy są wycinane. A z farby jestem zadowolona, bo sama mieszałam i wyszło mi to co chciałam, może nie powtórzę już proporcji, ale przynajmniej pamiętam, które odcienie użyłam. Czasem mieszam farby już wcześniej namieszane i nie ma szans na powtórkę z rozrywki.


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Słoiczki i puszki str. 26 - abask - 04-14-2013

Pooglądałam sobie Twoje prace. Świetny talerz, cudne pisanki.
Do słoiczków mam sentyment bo też lubię je robić tak jak i butelki Wink


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Słoiczki i puszki str. 26 - DominikaAnna - 05-03-2013

Fajne puszki. Lubię takie "pierdółki" do kuchni Smile


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Słoiczki i puszki str. 26 - Shanna - 05-03-2013

Bardzo ladne. Jestem za oliwkami. Wszystko staranne i czysto wykonane.


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Słoiczki i puszki str. 26 - satori - 05-04-2013

Ano pacz,a ja myślałam ,że one po całości,bo ta serwetka oliwna jakoś tak podobnie ma wzór.Dobrze myślę? Oliwki z listkami na beżowym tle.Aaaaale i tak, teraz jeszcze bardziej cudne bo ile pracy przy wycinaniu miałaś.Heart


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Słoiczki i puszki str. 26 - jomajka12 - 05-04-2013

Tak, wycinałam, ale ja to lubię. Naklejanie całej serwetki na okrągła puszkę jest dość trudne, nie da się tego rozprasować żelazkiem Smile.