Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Moje zmagania z materią i techniką. Transferowo. - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Moje zmagania z materią i techniką. Transferowo. (/showthread.php?tid=864)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Pisanki dwie str. 23 - craftingbydominique - 04-03-2013

Maja, ja polecam konturowki pebeo, przeszlam przez wiele, wszystkie inne sie 'klada', rozlewaja, no i nie ma waleczka po wyschnieciu, a kropki maja czubki, pebeo jest gestsza, bardzo ladnie sie kladzie, niebo, a ziemia, bez porownania z innymi. Ale i tak brawa za tak skomplikowane wzory, no i za dokladne zdjecia! Smile


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Pisanki dwie str. 23 - Shanna - 04-04-2013

I mnie rozowa najbardziej sie podoba.


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Pisanki dwie str. 23 - Vika - 04-04-2013

Wszystkie się na tę różową rzuciły...
ja też! Smile


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Pisanki dwie str. 23 - jomajka12 - 04-04-2013

A ja się bałam, że za ten róż zostanę wyrzucona z forum Smile.


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Pisanki dwie str. 23 - satori - 04-05-2013

No widzisz,a tu wprost przeciwnie,ale najcudowniejsza zabrana to ja sobie wybiorę tą z dużą różą (ale rymik mi się machnął) u mnie nie było ,to teraz mam.Nie narobiłam się wcale a pikną pisaneczkę przygarnęłam.


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Pisanki dwie str. 23 - jomajka12 - 04-06-2013

Akurat uwierzę Smile.


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Pisanki dwie str. 23 - Erato - 04-07-2013

(04-04-2013, 04:04 PM)jomajka12 napisał(a): A ja się bałam, że za ten róż zostanę wyrzucona z forum Smile.
No Ty może tak, ale pisanka zostaje Tongue A poważnie - dla mnie akurat różowa ciężkostrawna, za to ta złota to i owszem, choć klimatem trochę bombkowa.


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Pisanki dwie str. 23 - jomajka12 - 04-08-2013

Muszko już pisałam, ten róż jest jak najbardziej świadomym wyborem odcienia. Ale to nie majtkowy róż, to truskawki zmiksowane ze śmietaną. Ciut więcej poetyczności proszę Smile Smile Smile. Co ciekawe i rzadkie, kolor na zdjęciu jest bardzo podobny do rzeczywistego.


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Pisanki dwie str. 23 - craftingbydominique - 04-08-2013

Marta, nie trzeba nic wypalac, normalnie sie je kladzie jak idee czy decorfin, ale sa o niebo lepsze. tylko nie ma wielu kolorow typu zielen, czerwony itp. glownie metaliki i czarny. to tak do przemyslenia a propos przyszlych zakupow Smile, no ale w PL tez sa Smile


RE: Moje zmagania z materią i techniką. Pisanki dwie str. 23 - jomajka12 - 04-08-2013

Pisanka moja i będę jej bronić jak lwica Wink. Tzn koloru, wszystko inne można krytykować.

W ostatnich tygodniach zrobiłam takie oto kuchenne kompleciki. Trzy puszki są dla mnie, duży komplet to prezent.