Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Moje tworzenie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Moje tworzenie (/showthread.php?tid=817)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Moje tworzenie - anulkaa - 05-24-2012

Ależ mi na słodziłyście,za co bardzo dziękujeHeart i serdecznie pozdrawiam ze Szklarskiej Poręby Winkoddycham świeżym powietrzem......ech fajnie tutaj ale cierpię na bezczynność ,chyba to uzależnienie od decuBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Moje tworzenie - wieja84 - 05-30-2012

Wazonik chętnie bym porwała ale niestety już znalazł właścicielkęSmile


RE: Moje tworzenie - szksat - 05-30-2012

Śliczności po prostu Smile Aż miło tak sobie wejść tutaj,pooglądać i od razu człowiek jakiś taki daleki od tego świata Smile Super Big Grin


RE: Moje tworzenie - anulkaa - 06-01-2012

Dzięki kochaniutkieHeart,aż chętnie rozwijam skrzydełka.Właśnie wykańczam takiego oto butka a raczej buciora,strasznie mi się podobał ,ale aż mi rączki chodziły co by go udoskonalić a wyszło takie oto cośSmile
               


RE: Moje tworzenie - magnolia57 - 06-01-2012

No to ja jestem pierwsza, hahaha, zabieram jeśli mogę, dawno nowych butów nie miałam , te będą akurat !!!Big Grin Twórz kochana twórz bo Ci to cudnie wychodzi !!!Big GrinBig Grin
Nooooooooooo nie LS ubiegłaś mnie a już się cieszyłam, ale wazonik wczesniej zachachmęciłam Smile.


RE: Moje tworzenie - Vika - 06-01-2012

Rety! Iwuś! Noooo...
jest kapitalny Tongue
i te przecierki...
Wielkie brawa! SmileSmileSmile


RE: Moje tworzenie - magnolia57 - 06-01-2012

Myślałam że jestem, mmmmmmmmmm no cóż samolubstwo zostało ukarane, tak mi wstyd, a TY jesteś KOCHANA, umiesz się dzielić!!!
Mnie to chyba z dzieciństwa zostało, byłam najstarsza i [/b]musialam się dzielić a wcale nie lubiłam bo mi zawsze same ochłapy przypadały.
Ale czas to zmienić, w końcu dorosła jestem!Smile


RE: Moje tworzenie - anulkaa - 06-01-2012

(06-01-2012, 12:18 PM)Lady_Slonko napisał(a): Pffffffff.... zaplułam monitor... śliczny Smile
Tłumacz mi szybko, jak zrobiłaś te przecierki na wypukłościach? jak shabby (czyli starłaś farbę jasną i wyszła ze spodu ciemna), czy na jasne kładłaś ciemniejszą farbę po wypukłych detalach?

Słoneczko ,starłam jasną farbę i wyszła ciemna,a ponieważ kolorek był idealny więc się nie przepracowałamBig GrinBig Grin,natomiast ceramika była surowa a nie szkliwiona więc nie było problemu.Pamiętam iż kiedyś próbowałam na szkliwionym dzbanie i po kilku miesiącach zauważyłam odpryski więc teraz nie próbuję.


RE: Moje tworzenie - anulkaa - 06-01-2012

(06-01-2012, 12:24 PM)vika napisał(a): Rety! Iwuś! Noooo...
jest kapitalny Tongue
i te przecierki...
Wielkie brawa! SmileSmileSmile

Vikuś- aż się zarumieniłamBig GrinBig GrinBig Grin,dzięki
(06-01-2012, 01:30 PM)mery napisał(a): Jaki śliczny butTongueTongueTongue.masz drugi do pary? Jestem w szokuSmile
No pisz szybko,jak robiłaś tą przecierkęUndecidedUndecided

Nie niestety wyruszyłam dziśiaj na poszukiwanie drugiego,ale Pani mi powiedziała że poszedł w świat Big GrinBig GrinBig Grin
(06-01-2012, 12:20 PM)magnolia57 napisał(a): No to ja jestem pierwsza, hahaha, zabieram jeśli mogę, dawno nowych butów nie miałam , te będą akurat !!!Big Grin Twórz kochana twórz bo Ci to cudnie wychodzi !!!Big GrinBig Grin
Nooooooooooo nie LS ubiegłaś mnie a już się cieszyłam, ale wazonik wczesniej zachachmęciłam Smile.

Magnolio nie to że ze mnie samolub czy coś -ale w jednym bucieBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Moje tworzenie - anulkaa - 06-01-2012

Ależ bardzo proszęSmile,papier ścierny taki gruboziarnistySmile