Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Etui cztery str. 178 - DecouDream - 10-18-2015

Meriluś, a wewnątrz jest materiał? Nie ma problemu z malowaniem/lakierowaniem przy brzegach? Jak sobie z tym radzisz? Od dawna leży w moim przepastnym magazynie jedno etui i boję się za niego zabrać Rolleyes


RE: Mój Decoupage :) Etui cztery str. 178 - Merilon - 10-19-2015

Dziękuję, dziękuję Blush

(10-17-2015, 08:34 PM)Lady_Slonko napisał(a): Mnie się podobają wszystkie, bo podziwiam kunszt wykonania na takiej trudnej powierzchni - nierówności ekoskórki, obłości, zawiasy... Big Grin

DeDe, dokładnie tak jak Lady zauważyła z tymi etujkami jest dużo zabawy właśnie przez te zawiasy i krawędzie, trzeba bardzo dobrze obkleić taśmą i uważać podczas malowania i lakierowania. Z tego powodu akurat te etujki ozdobiłam tylko z jednej strony (drugą stronę pozostawiłam "czystą" ale kolory etui były podobierane pod motywy, i tak na etui z damą jest błyszcząca skórka imitująca wężową skórę, bratki miały granatowy tył, rower miał czarny matowy tył ekoskórzany a nutki brązowy). Trochę już tych etui zrobiłam to i wprawy nabrałam. Na bieżąco szlifowałam brzegi i pilnowałam aby nic nie podciekło. W środku jest taka wyściółka, jak to w etui. Trochę zabawy jest ale etui są stosunkowo małe więc nie jest źle Smile


RE: Mój Decoupage :) Etui cztery str. 178 - DecouDream - 10-20-2015

Bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki. Przydadzą się na pewno :*


RE: Mój Decoupage :) Etui cztery str. 178 - cavi - 10-29-2015

Śliczne etujki, wszystkie mi się bardzo podobają Smile I dziękuję również za rady, bo u mnie też dwie sztuki leżą i boję się zabrać Wink


RE: Mój Decoupage :) Etui cztery str. 178 - Merilon - 11-15-2015

Czas nadrobić zaległości. Oto herbaciarka, jaką wykonałam na zamówienie dla mojej koleżanki z pracy. Chciała herbaciarkę dla teściowej na urodziny. Miała być taka jak już kiedyś zrobiłam, tylko nieco większa z dedykacją w środku. Motyw wam świetnie znany, jeden z ładniejszych herbacianych motywów Smile kolor bejcy to ciemny orzech. Niestety światło było beznadziejne jak robiłam zdjęcia (pochmurno i ciemno) więc zdjęcia nie oddają prawdziwych kolorów. Motyw był mniejszy niż wieko, więc musiałam nieco domalować Smile

           


RE: Mój Decoupage :) Tea time ver.2 str. 180 - Virgo_777 - 11-15-2015

O, to praca z rodzaju "klasyka klasyki". Ja lubię takie, a ten motyw to wyjątkowo bardzo.
Tło domalowane (?) po mistrzowsku! Bardzo ładna praca.


RE: Mój Decoupage :) Tea time ver.2 str. 180 - DecouDream - 11-15-2015

Piękny klasyk. Wykonanie idealne! Elegancko i z wyczuciem.


RE: Mój Decoupage :) Tea time ver.2 str. 180 - Merilon - 11-15-2015

Virgo, DeDe, senkju senkju Angel


RE: Mój Decoupage :) Tea time ver.2 str. 180 - Pasada - 11-15-2015

Rany julek pięknie Ci wyszło to domalowywanie tła, w ogóle taka akuratna jest ;o))


RE: Mój Decoupage :) Tea time ver.2 str. 180 - wiolka42 - 11-15-2015

Aż japę otworzyłam jak ujrzałam to cudo. Kolejna mistrzyni i mistrzowska praca. O wykonaniu dziewczyny wszystko napisały więc nie będę się powtarzała . Podpisuję się pod nimi .