Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) "Recipe for love" str. 130, Jajeczka str.131 - Shanna - 03-13-2015

Podziwiam za styropian.
Jajeczka sliczne. Ladny komplet.


RE: Mój Decoupage :) "Recipe for love" str. 130, Jajeczka str.131 - Merilon - 03-13-2015

Zuza mi się złote jajka kojarzą z tymi takimi rosyjskimi bogato zdobionymi jajami Wink więc mnie osobiście złoto na pisankach nie razi. Korci mnie żeby jeszcze zrobić inne, ale nie wiem czy się skuszę Wink


RE: Mój Decoupage :) "Recipe for love" str. 130, Jajeczka str.131 - cavi - 03-13-2015

Słodkie te jajeczka Smile Też bawię się styropianowymi, bo mam ich trochę w zapasie, a obiecałam sobie nie kupować innych, dopóki się zapasu nie pozbędę Wink


RE: Mój Decoupage :) "Recipe for love" str. 130, Jajeczka str.131 - Merilon - 03-13-2015

co do styropianu to nie jest taki zły Wink trzeba tylko kamuflować, bo czasami zdarzają się takie nierówności :O plastikowych nigdzie u mnie nie ma, a specjalnie przez neta nie opyla mi się zmawiać :O

Dzięki dziewczyny Smile docelowo białe jajeczko jest dla mnie, a to złote dla mojej mamy, bo jej do salonu bardziej takie eleganckie będzie pasować Wink


RE: Mój Decoupage :) "Recipe for love" str. 130, Jajeczka str.131 - abask - 03-13-2015

Bardzo ładne jajeczka Wink)) Ja uwielbiam pisanki chociaż w tym roku jeszcze nic nie zrobiłam.

Piękne serducho Wink


RE: Mój Decoupage :) "Recipe for love" str. 130, Jajeczka str.131 - wiolka42 - 03-13-2015

Zamiast tych esów floresów dałbym jakiś sznurek . Ale każdy robi tak jak lubi. Ja styropiany pokrywam białym ryżem i na to motyw . Z tymi nitkami wygląda rewelacyjnie i nawet jak gdzieś będzie zmarszczka to dzięki papierowi wygląda jakby specjalnie Smile.


RE: Mój Decoupage :) "Recipe for love" str. 130, Jajeczka str.131 - gofira - 03-13-2015

meri - idź prosze i zrób jeszcze jedno jasne bo ja też chcę ukradywnąć. a moje wydmuszki własnie przyjechały hihi


RE: Mój Decoupage :) "Recipe for love" str. 130, Jajeczka str.131 - Merilon - 03-13-2015

Dzięki dziewczyny Smile
(03-13-2015, 03:48 PM)wiolka42 napisał(a): Zamiast tych esów floresów dałbym jakiś sznurek . Ale każdy robi tak jak lubi.
wiolu, te esy floresy to nieudolna próba treningu reliefów konturówką Big Grin chcę sie nauczyć robić takie piękne jak Wy Smile

(03-13-2015, 03:48 PM)wiolka42 napisał(a): Ja styropiany pokrywam białym ryżem i na to motyw . Z tymi nitkami wygląda rewelacyjnie i nawet jak gdzieś będzie zmarszczka to dzięki papierowi wygląda jakby specjalnie Smile.
sprytne Naughty


RE: Mój Decoupage :) "Recipe for love" str. 130, Jajeczka str.131 - wiolka42 - 03-13-2015

Mer ja też mam problemy z reliefami . Za bardzo ręka mi drży Wink.


RE: Mój Decoupage :) "Recipe for love" str. 130, Jajeczka str.131 - aniaa - 03-13-2015

Fajne jajeczka. Brawo za próbę z reliefamiSmile Ja jeszcze się nie odważyłam.
Wiolu dobry pomysł z tym białym ryżowcem, też chyba spróbuję. Ze styropianem to różnie bywa, dużo zależy od gatunku. Kupiłam w sklepie typu wszystko po 5 zł i jego struktura była fatalna. Natomiast w sklepie hobbystycznym kupiłam jaja styropianowe drożej, ale za to styropian był bardzo dobrej jakości