Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
wieja- pierwsza praca:) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: wieja- pierwsza praca:) (/showthread.php?tid=632)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: wieja- pierwsza praca:) - wieja84 - 11-10-2011

Chyba będzie u mnie podobnie, meble i inne rzeczy będę dopasowywała do decuBig GrinBig Grin


RE: wieja- pierwsza praca:) - Zuza - 11-12-2011

Mnie gazetnik baaardzo się podoba!! Smile

A słoiczki trochę "łyse" teraz... może je pokropkujesz - to łatwiejsze od cieniowania... Smile


RE: wieja- pierwsza praca:) - Shanna - 11-12-2011

Sloiczki tez wydaja mi sie troche lyse, ale to nie zmienia faktu, ze sa eleganckie. Gazetnik swietny.
Mam podobny i nie wiem co z nim zrobic. Na razie czeka az najdzie mnie pomysl na niego.


RE: wieja- pierwsza praca:) - wieja84 - 11-12-2011

Dzieki za cenne rady dziewczyny. Kropkować nie będę bo nie lubię jak jest tak napaćkane. Już wolę takie "łyse". i tak na razie leżą w kącie .Byłam dziś w dwóch sklepach fluggera, chciałam kupić lakier ale błyszczący mocno bo ten co mam matowy jest.Niestety ani w jednym ani w drugim nie mieli. Nie wiem co oni za sklepy mają. Kilka rzeczy na półkach, pytałam czy gdzieś na zapleczu mają w magazynie i też nie. kazali przyjść w nast. tyg.
Powiedzcie mi jedną rzecz. czy jak np mam coś pokryte kilkoma warstwami matowego lakieru a potem polakieruję to błyszczącym to bedzie taki sam efekt jakby były od początku "potraktowane" błyszczącym?


RE: wieja- pierwsza praca:) - wieja84 - 11-12-2011

No dokładnie. Póki co mam tylko mat, dzisiaj zamarzyłam sobie błyszczący ale nie mieli na stanieSad


RE: wieja- pierwsza praca:) - bejb90 - 11-13-2011

No ja miałam śnieżke w areozolu właśnie-całkiem ładnie wychodziło, pzoatym żółknięciem..., ale też dostałam kiedyś jakąś "resztkę" samochodowego lakieru-to był błysk! Brązowy wazon dla koleżanki (gdzieśtam można go "podziwiać" u mnie) sie świeci jak psu... ekhm. Teraz kupiłam również w areozolu(eh te moje lenistwo...;p) jakiś specjalny do decu, niby "glossy" czyli powinien być dość duży połysk a tu prawie nic połysku! pozatym ostatnio denerwuje mnie jednak praca z areozolem :/


RE: wieja- pierwsza praca:) - gosiakier - 11-13-2011

Prace bardzo ładne Smile Świetnie sobie radzisz Smile


RE: wieja- pierwsza praca:) - wieja84 - 11-13-2011

natabus , ja wiem dokładnie co chcę kupić tylko w dwóch sklepach fluggera akurat 70- tki nie mieli.


RE: wieja- pierwsza praca:) - Brydzia - 11-14-2011

Dla mnie gazetnik pierwsza klasaSmileJeżeli chodzi o słoiczki to uwielbiam różane motywy.Smile


RE: wieja- pierwsza praca:) - magiczna.lawenda - 11-16-2011

Gazetnik bardzo ładny Smile Słoiczki również ja też bardzo sie zastanawiam zanim coś upaskudzę moim "cieniowaniem" ,ale praktyka czyni mistrza Smile