Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
wieja- pierwsza praca:) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: wieja- pierwsza praca:) (/showthread.php?tid=632)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: wieja- pierwsza praca:) - wieja84 - 03-12-2012

Dostałam dzią paczkę od shanny. Wszystko bardzo piękneSmile Niestety nie wzięłam ze sobą aparatu więc pokarzę wam jak juz będę w norwegiiSmile


RE: wieja- pierwsza praca:) - Shanna - 03-13-2012

Ciesze sie, ze dotarla. Mam nadzieje, ze cos sie przydaSmile


RE: wieja- pierwsza praca:) - wieja84 - 03-13-2012

Nic nie będę opowiadać, potrzynam was jeszcze w niepewności.
Shanna wszystko sie przyda jeszcze raz dziękujęSmile


RE: wieja- pierwsza praca:) - wieja84 - 03-18-2012

        no to wam w końcu pokażę prezent od shanny z którego jestem MEGA zadowolona. Dziękuję pięknieHeart


RE: wieja- pierwsza praca:) - Vika - 03-18-2012

No Wiesiołku - gratuluję!
a tę serwetkę jeżynkową chętnie bym porwała... cudna jest...


RE: wieja- pierwsza praca:) - wieja84 - 03-18-2012

Wiem,że jest cudna, aż mi się oczy zaświeciły jak ją zobaczyłamBig GrinBig Grin


RE: wieja- pierwsza praca:) - Shanna - 03-18-2012

Ciesze sie, ze prezent sie podobaSmile
Vika - ta jerzynkowa serwetke kupilam jak bylam w listopadzie w Posen w Piotrze i Pawle (w plazie).
Mery - motyw z woreczka to serwetka oczywiscie. Pewnego dnia sasiadka, ktora wie, ze cos tam dlubie po nocachTongue puka do mnie i mowi, ze robila porzadki i znalazla kilka serwetek, no i czy chce. Jak je zobaczylam nie moglam odmowic. Serwetki kiepskiej jakosci - tak miekkie, ze nawet najlepszy papier toaletowy przy nich to jak papier scierny. Przy klejeniu rwaly sie za pedzlem. Ale na material jak znalazl.


RE: wieja- pierwsza praca:) - Cheryy - 03-19-2012

ale cudowności!!Smile


RE: wieja- pierwsza praca:) - wieja84 - 03-24-2012

        chyba spaprałam Sad pokarzę wam nieskończoną prace tylko naprawdę proszę o szczere odpowiedzi czy jako tako to wygląda. Pierwszy raz się odważyłam i użyłam patyny.Trochę błąd zrobiłam bo na początku zlej szmatki użyłam i nie za bardzo fajnie mi się robiło. Potem szybko rozprułam gacie Big GrinBig GrinBig Grin bo miały idealny materiał i już jako tako szło. Pierwszy raz też robiłam kropy z nich akurat jestem zadowolona. Jedynie popełniłam błąd bo nie starłam kropek z motywuSad wiedziałam o tym tylko zapomniałam.na szczęście prawie ich nie widać.

Położyłam szkatułkę na stole i czekam na męża . Zobaczymy co powie jak wróci. Zawsze jak mu się coś nie podoba to od razu słyszę" Znowu spieprzyłaś, trzeba było zrobić tak i tak" I się mądrzy.


RE: wieja- pierwsza praca:) - Vika - 03-24-2012

Wiesiołku ... no to ja Ci powiem - jest bardzo dobrze Smile daj jeszcze ciut-ciut tej patyny w miejscach, gdzie liście łączą się z łodygą (ale z czuciem!) i troszkę pod kielichami kwiatów i będzie cud-miód-orzeszki! Smile