Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
elila- mój dekoupage - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: elila- mój dekoupage (/showthread.php?tid=581)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


RE: elila- dekupażowe początki - Vika - 01-08-2012

Oj, moje wiadomości na temat lateksowej pokrywały się do tej pory z wiadomościami Zuzalencji... też byłam przekonana, że nie pęka... a tu proszę! Pęka, i to jak?? Big Grin...
A co do napisu... no fakt... kolor tła i kolor serwetki są różne i stąd takie "odcięcie"... ale można przejechać drobnym papierem ściernym (wzdłuż napisu i trochę mocniej na brzegach - po lakierowaniu) i granica powinna się deczko zatrzeć) Smile
A tak swoją drogą to ja za tą lateksową jakoś nie przepadam...


RE: elila- dekupażowe początki - martyna20031 - 01-08-2012

Tak jak pisały dziewczyny postaraj si.e zatrzec różnice ,a będzie dobrze.A spękania świetne.


RE: elila- dekupażowe początki - miriamart - 01-08-2012

Jeśli mogę też coś troszkę napisać o tacy.... Bo cieniowanie jest troszkę mało dopracowane ale wszystko mozna jeszcze wyretuszować Smile Przy cieniowaniu lepiej jest unikać robienia "obwódki" wokół motywu. Cień kładzie się z jednej strony a dookoła można troszeczkę tylko liznąć kolorem Smile Jeśli chcesz to mozna to poprawić poprzez przejechanie papierem ściernym (delikatnie tak zeby zmatowić) dno tacy i jasnym kolorem tym z tła delikatnie zamalować cienie w niektórych miejscach. Ale to tylko taka mała dygresja Tongue A spękania super


RE: elila- dekupażowe początki - Shanna - 01-08-2012

Chustecznik mi sie bardzo podoba, ma super kolory. A taca....hmmmm.....jakby nie bylo napisow to bylaby ladniejsza. Choc w sumie te napisy moglyby byc, ale gdyby sie tak nie wyroznialy od tla.


RE: elila- dekupażowe początki - bejb90 - 01-10-2012

Noo, troche szkoda że z tymi napisami tak wyszło, bo pozatym taca piękna! I jak ładnie błyszczyBig Grin Chustecznik fajnie wykonany, ale mi motyw i kolor nie podchodzi Wink


RE: elila- dekupażowe początki - elila - 01-13-2012

Witajcie!

Przedstawiam kolejną tacę ale ostatnią w tym stylu, skończył mi się motyw i dzięki Bogu, bo już mam go dosyć mimo, że jest bardzo ładny i wdzięczny...

z cyklu "przed i po":
Przed
[Obrazek: dsc04721z.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Po
[Obrazek: dsc04730u.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Mam nadzieję, że tym razem cieniowanie troszkę bardziej udane
[Obrazek: dsc04731q.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


RE: elila- dekupażowe początki - miriamart - 01-13-2012

Podoba mi się Big Grin i cieniowanie dużo zgrabniejsze niż w wcześniejszej pracy Big Grin Bardzo ładna taca.


RE: elila- dekupażowe początki - Justynnna5 - 01-13-2012

Piękne cieniowanie Smile Czym cieniujecie bo ja dopiero zaczynam się bawić decoupage ? Smile


RE: elila- dekupażowe początki - Vika - 01-13-2012

Eweluśka - ćwiczenie czyni mistrza - każda następna praca jest lepsza od poprzedniej...
a Ty niedługo pewnie zostaniesz kierownicą od tac Smile
i dobrze, że motyw się skończył... będziesz mogła popróbować czegoś nowego... Smile


RE: elila- dekupażowe początki - elila - 01-13-2012

Justynko ja cieniuję bitumem, wróć! dopiero uczę się cieniować, z różnym skutkiem....ConfusedTongue

Viko, tace niedługo będą moim konikiem.. dziś przyjdą 4 następne z czego 3 są w komplecie, mają mieć motyw tulipanowy...