Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
moje pierwsze prace - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: moje pierwsze prace (/showthread.php?tid=505)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: moje pierwsze prace - Brydzia - 09-01-2011

Trochę zaniedbałam swoje prace,ale jakoś długo nie wytrzymałam.
Chciałabym nauczyc się postarzac przedmioty bo na razie mi to nie wychodzi.Dużo z Waszych rad pozapisywałam i mam nadzieję,że zimą gdy będzie więcej czasu będę mogła się podszkolic .Chciałabym dojśc do wprawy w robieniu bombek bo na razie serwetki bardzo mi się marszczą i jakoś nie mogę sobie z tym poradzic.


RE: moje pierwsze prace - Zuza - 09-02-2011

Fajnie, że wracasz na Forum. Ja też za jakiś czas zacznę się więcej udzielać - wakacje są bardzo rozleniwiające...

A butelka bardzo mi się podoba, skrzyneczka mniej, bo motyw "nie mój"... Smile


RE: moje pierwsze prace - Virgo_777 - 09-03-2011

Bardzo, bardzo ładna butla zimowa. Świętami zapachniało przez chwilkę. Śliczna !


RE: moje pierwsze prace - wiola - 09-04-2011

Ta butelka świąteczna jest bardzo ładna,chyba dokończę swoją bo czeka już od ubiegłych świąt.Robienie bombek było dla mnie wspaniałym zajęciem więc chyba niebawem zacznę świątecznie...


RE: moje pierwsze prace - Vika - 09-08-2011

Byłam, zobaczyłam... iiii... kto tu ma wielki talent?, no kto???
Świąteczno-nalewkowa butla jest super!


RE: moje pierwsze prace - Brydzia - 09-09-2011

Znalazłam moje dwie wiosenne pracki.Nic ciekawego,ale pokazac można.Zaczęłam robic kasetkę.Mam stracha ,że ją zepsuję ,ale myślę ,że za tydzień już będzie można coś pokazac.


RE: moje pierwsze prace - callisto - 09-09-2011

Nie wiem jak ty, ale ja kocham takie zabawy z "fakturką". Super Ci wyszły !!


RE: moje pierwsze prace - Zuza - 09-15-2011

Tak! Strukturka fajna! Szczególnie na tej drugiej butelce - świetna "ramka" dla damy! Smile


RE: moje pierwsze prace - Brydzia - 09-23-2011

Ostatnio wzięłam się za starą szkatułkę i jakoś nie mam natchnienia żeby ją skończyc.Coś mi nie wyszło i ogólnie nie jestem zadowolona .Ciągle mi w niej czegoś brakuje.Chciałam ja dopasowac do białych mebli w sypialni,ale chyba powinna miec inny kolor.Może jeszcze coś zmienie bo jeszcze jej nie polakierowałam .Jak myślicie?


RE: moje pierwsze prace - Vika - 09-24-2011

Brydzia- może ją delikatnie postarz bitumem, mocniej w narożnikach, troszkę delikatniej wokół ramki tak, aby zgubić ślady wydzierania motywu, a relief leciutko przyciemnij metodą suchego pędzla, tak tylko maźnij i trochę zgub tę "białą biel", może pastą postarzającą? albo bardzo rozwodnioną bejcą w pasującym do motywu kolorze ( nie maluj a tapuj -lepszy efekt)?... ale to tylko sugestia...
ogólnie bardzo fajne pudło, i ten relief...