Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dzieci-śmieci Zuzy... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Dzieci-śmieci Zuzy... (/showthread.php?tid=446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 01-03-2012


Fajny pomysł z tym kotkiem, ale wykonanie... W komentarzach piszą, że niezbyt chroni przed zimnem... bo ciut za duży ten kaptur... Ale pomysł super! Smile
Tylko... hmmm... 99zł... hmmm...


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - okichi - 01-03-2012

No,majątek! Ale wiesz co byłoby fajne! Taki kotek z rękawiczkami od razu,a to w ogóle byłaby wyższa szkoła jazdy,co?Big Grin


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - callisto - 01-04-2012

Zuza, ciebie ciężko czymś zaskoczyć. Grażka pokazała puszki , a ty ciach... pokazałaś coś podobnego. Fajny patencikSmile
Liskowy szal jest odlotowy. Ja bym nie wyskoczyła w czymś takim, ale moja córka pewnikiem.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - anya - 02-23-2012

Komplet liskowy świetny. Mój facet twierdzi że widziałby mnie w tym Big Grin Wszystkie rzeczy są piękne i bardzo pomysłowe Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 07-16-2012

Dłuuuuugo nie plotłam.... papierowej wikliny Tongue Aż postanowiłam zrobić koszyk z pałąkiem... Pałąk jakiś taki cienki i mało stabilny, ale co tam... i tak jestem dumna, a następny będzie lepszy!
           
A tak przy okazji pokażę "całkowitego" śmiecia - pudełko po herbacie zaadaptowane na pojemnik na gąbki, bo się kurzyły w otwartej miseczce...
       
To takie zwykłe tekturowe pudełko z wklejonymi mniejszymi pudełkami, pomalowane resztkami farb i naklejonym na wierzch obrazkiem z gazety... Same śmieci! Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - martyna20031 - 07-16-2012

Jak się postarasz to i do mnie doleciBig Grin
Koszyk zarąbisty, A kolor to czym zrobiony? a gazety to jakie? takie zwykłe dzienniki?


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 07-16-2012

Lady - po pierwsze to tak daleko nie dorzucę, a po drugie to moja siostra zapowiedziała, że wszystkie moje wytwory "wiklinowe" bierze w ciemno Smile A to starsza siostra, to muszę być posłuszna! Tongue

Kasia - po pierwsze to patrz wyżej, a po drugie: kolor to bejca , gazety to zwykła "Wyborcza" Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - martyna20031 - 07-16-2012

Chyba zacznę kupowac gazety.Smile Teraz prasówkę robię u siebie w pracy.
Nawet jednego nie uchowasz przed nią?Sad


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 07-16-2012

Martyna/Kasia - (kurcze! nie wiem jak pisać, bo zazwyczaj używam nicków) siostra postanowiła nauczyć się pleść, więc jest nadzieja... Smile

Grarucie - wyrzuciłaś?!?!!? TYYYYle roboty?!?!?!? Nooooo, nie spodziewałam się po Tobie... A w pleceniu też trzeba dojść do wprawy.... Popatrz na jeden z moich pierwszych koszyków - nazwałam go "potwór" Smile
   


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Shanna - 07-16-2012

Potwor nie potwor swoj urok maSmile