Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dzieci-śmieci Zuzy... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Dzieci-śmieci Zuzy... (/showthread.php?tid=446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 02-23-2015

Dzięki dziewczyny Smile

Różne pudełka oklejałam od... no, chyba od zawsze Big Grin Jedynie ostatnio zaczęłam je lakierować - dzięki temu są trwalsze. Teraz czeka na mnie kilka, bo Anka używa ich do pakowania prezentów.

A wiklina.. no, cóż.. te rurki... Sad
Ostatnio wygrzebałam stare rurki kręcone chyba ze dwa lata temu z kolorowych gazet. Będą z nich koszyki-miski - jeden już prawie jest Smile

Mery - ja tam z Tobą mogę gadać na każdy temat Big Grin


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - wiolka42 - 02-23-2015

Zu fajne te wyplatanki. Kurczę nie mam czasu zająć się wikliną papierową a tak mi się podoba. Rób i pokazuj będę cieszyła oczy.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - DecouDream - 02-25-2015

I ja podziwiam Twoje prace i pomysły Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 03-16-2015

A oto zapowiadane koszyczki:
           

I jeszcze etui-torebka na mężowski tablet:
       


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 03-16-2015

Big Grin

Grarut - Ty porób te rurki, a ja już po nie przyjadę Smile

Ataner - takich koszyków nie maluję, tylko lakier bezbarwny. Jak chcę malować, to robię białe rurki.

Ani takie koszyczki się spodobały i zażyczyła sobie kilka... Ciekawe kiedy uda mi się zrobić... Undecided


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Virgo_777 - 03-16-2015

Wesołe te koszyczki. Ciekawam jak one trwałe są. Lakier z pewnością im w tym pomaga, ale na długo wystarczają? Ciekawe...
Ubranko tabletowe to na drutach "umotane"?


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - cavi - 03-16-2015

Śliczne te koszyczki, takie równiutkie Smile
A co do trwałości, to moje, robione więcej niż 6 lat temu trzymają się dobrze i nie widać po nich upływu czasu, po tych nowszych, sprzed 4 lat też nie.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - wiolka42 - 03-16-2015

A ja widziałam na filmiku jak facet wiertarką kręcił Wink. Sprawnie mu to szło.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - apawlaczka - 03-16-2015

o matkojedyno dla mnie i rureczki i kręcenie i splatanie i sztrykowanie to istny kosmos, dlatego osoby, które się za to zabierają i w dodatku im wychodzi podziwiam z wybałuszonymi oczami Eek - Zuza super!!!!


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 03-16-2015

Virgo - koszyki usztywniam rozwodnionym wikolem, a potem kilka razy lakieruję. Dzięki temu są chyba równie trwałe jak prawdziwe wiklinowe.
Ubranko zrobione na szydełku słupkami reliefowymi Smile

Cavi - Ty chyba wzrok masz kiepski... Kolorowe gazety (przynajmniej te) są sztywne i kiepsko się plecie - więc równiutkie nie są... Sad

Nata - takie skręcone z papieru? A po ile?

Dzięki dziewczynki Smile