Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dzieci-śmieci Zuzy... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Dzieci-śmieci Zuzy... (/showthread.php?tid=446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Virgo_777 - 09-11-2014

Wygląda jak z prawdziwej wikliny. No bo jak miał wyglądać..? Ładny jest.
Żeby jeszcze tych rurek nie trzeba było samemu...


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - abask - 09-11-2014

fajny koszyk Wink Ja jeszcze nie próbowałam papierowej wikliny ale spróbuję Wink)


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 09-11-2014

Dzięki Dziewuszki Big Grin

Dobrze zrobiony koszyk nawet z bliska udaje wiklinę. Mój chrześniak w ogóle nie zauważył, że to nie jest prawdziwa wiklina Big Grin Chociaż ostatnio coraz bardziej podobają mi się koszyki z wyraźnym drukiem, albo z kolorowych gazet. Może kiedyś zrobię (już kiedyś robiłam, ale oddałam... ) Smile Żeby jeszcze ktoś te rurki nakręcił... Sad

Hanka - Tobie to pewnie mąż zbudowałby specjalną maszynkę do kręcenia... A może sama byś zbudowała... Big Grin


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - wiolka42 - 09-11-2014

Hani Andrzej to bardzo zdolny facet Wink więc na bank poradziłby sobie Smile.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Shanna - 09-12-2014

A my odpuscilismy sobie wyplatanie. Jakos nam nie idzie. Za to Tobie to juz tytul mistrzyni sie nalezy.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Teśka - 09-13-2014

zdolniacha z Ciebie Zu Notworthy
czego byś nie robiła pięknie Ci wszystko wychodzi


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - gofira - 09-18-2014

Zu - jesteś mega ekspertem wiklinowym Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 02-23-2015

W związku z manią tapetoklejenia pokazuję swoją "herbaciarkę". Dostałam coś takiego od koleżanki ("ty to na pewno coś z tym zrobisz" Smile ):
   
Okleiłam papierem prezentowym i tak to się teraz prezentuje:
   

Nie wiem czy będzie to herbaciarka, czy zostanie pudełkiem... Smile

Przed Wszystkimi Świętymi zrobiłam wianki na groby z papierowej wikliny. Na zdjęciu jeszcze gołe - udekorowałam sztucznymi różami i "żywą" świerczyną... Zdjęcia gotowych nie zrobiłam Sad
   

A na Gwiazdkę dla Michała wyplotłam koszyk (Michał jest po budowie mostów Smile )
   


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - cavi - 02-23-2015

Sliczne plecionki Smile A pudełko super, motywuje mnie do pooklejania tych wszystkich pudeł po pampersach, używanych przeze mnie jako pojemniki, tylko kiedy...? Sad

A jeśli chodzi o automatyzację rurek, to nie jest to skomplikowane: kręcenie rurek wkrętarką. Przymierzam się do tej metody, ale na razie czeka w kolejce rzeczy "do nauczenia się".


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Virgo_777 - 02-23-2015

Zuzek to Wiklinowa Pani. I tak już jest. Koszyczek z mostem najładniejszy - w końcu pod serca.. Wink