Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dzieci-śmieci Zuzy... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Dzieci-śmieci Zuzy... (/showthread.php?tid=446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - craftingbydominique - 07-20-2013

alez Ty masz moc w palcach, znow podziwiam mocno, a prezent niech sie spelni jak najmocniej..


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 07-22-2013

Dziękuję Dziewczynki!

Trzeci (a może czwarty?) raz dzisiaj próbuję zamieścić komentarz... Może się uda... Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 09-18-2013

Och! Ależ długo tu nic nie pokazywałam... Undecided

Przy okazji puch na grzyby zrobiłam kilka małych pojemniczków... Najpierw chciałam coś na nie nakleić (podobne robiłam w zeszłym roku), ale w końcu postanowiłam zmierzyć się z mą "pasją tworzenia" i sama wymalowałam! Ściśle rzecz biorąc - sama wymalowałam wieczka, a plakietki na bokach podmalowałam - z orzechów zrobiłam grzybki Big Grin Mam nadzieję, że widać, że to grzyby....
       

A tak wyglądał pojemnik przed moją interwencją:
   

A żeby nie było, że nic w wakacje nie robiłam - kolejne "podróżne" serwetki. Tym razem białe, bo znalazłam kilka kłębków białego kordonka Smile
   


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - wiolka42 - 09-18-2013

Jaki fajowy wzór na serwetkach . Gdybym znowu powróciła do szydełkowania to poproszę Cię o schemat.SmileSmile.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Rapsody - 09-18-2013

Super, chyba muszę odgrzebać szydełko... w końcu nie wolno siedzieć bezczynnie kiedy lakier schnie Big Grin


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - gofira - 09-18-2013

zuza az tyle pudełek ??? mróweczko ty nasza


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - craftingbydominique - 09-19-2013

Tak wlasnie pomyslalam... to Zuza nabyla karton arachidow i od razu wszystkie zezarla, zeby grzybowe puszencje poczynic?? SmileSmile. I jak mi by sie taka serwetka przydala... szukam takich z mozolem w ciucholandach, bo w sklepach tu niet..... sobie odbic w szpachli chce... a tu lipa, tylko dwie znalazlam. Dlaczego moja mam nie szydelkowala nigdy? Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Shanna - 09-19-2013

Zuzka- przrobka pojemniczkowa mega superasna.
Ale co bedzie, jak przy jakiejs znajomej/kolezance wyjmiesz taki pojemniczek zeby grzybka wziac, a kolezanka zobaczy muchomorkaTongue

Domi- u nas sie czesto pojawiaja. Bede pamietac I jak znajde to Ci kupie.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 09-19-2013

Big Grin

Domi - spotkamy się na jakimś zlociku, to dostaniesz ode mnie serweteczkę. Ja je rozdaję wszystkim, bo za dwa złote sprzedawać nie będę!

Shanka - te pojemniczki są na rozdawanie... Jeden już (z grzybkami z zeszłego roku) dostała mama chłopaka Ani i pretensji o muchomorka nie zgłaszała... Bo co by nie mówić - muchomory są najpiękniejsze! Lubię je sobie podziwiać w lesie i zawsze żałuję, że one niejadalne...


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - craftingbydominique - 09-20-2013

No wlasnie, tyle roboty, serca, talentu, a potem za dwa zlote ktos wystawi. Zuza, jak bede miala juz prawdziwy dom, to sobie zakomisuje u Ciebie komplecik - taka jedna, podluzna, jajowata mocno na dlugi stol i tak z osiem okraglych, pod filizanki. I bedzie to za normalna cene, tyle ile powinno kosztowac takie piekne rekodzielo.

Dziewuszki - dziekuje za oferty, nieustannie mnie wzruszacie.... wlasnie sobie wykorzystalam dzis jedna z tych, ktore udalo mi sie nabyc, zobaczymy, co z tego wyrosnie... na razie dwie musza starczyc, bo to i tak za duzo dobrego Smile