Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dzieci-śmieci Zuzy... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Dzieci-śmieci Zuzy... (/showthread.php?tid=446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 01-23-2013

Kaśka - pamiekam Smile
Grażka - widziałam, dziękuję za pamięć, chociaż do tego bloga zaglądam regularnie i korzystam z niego - wzór firanki właśnie tam znalazłam... Smile
Renia - do mitenek trzeba mieć bardzo wąskie łapki, bo ciasne są niemożebnie.... Chyba spróbuję na szydełku, może lepiej wyjdzie...


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Erato - 01-23-2013

Zobaczyłam firankę i jestem "normalnie w szoku", jak to mawia tzw. dzisiejsza młodzież Big Grin Alez ogrom pracy! Podziwiam i jednocześnie protestuję przeciwko tytułowi tego wątku! Jakie śmieci?! Big Grin


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - craftingbydominique - 01-23-2013

ja tez protestuje, od razu pomyslalam, ze trzeba tytul oprotestowac, jak tylko tu zajrzalam pierwszy raz. A kurka jest taka, ze powiedzialam do komputera... 'o jezuniu, ja tez chce taka'... no jest przepiekna. I jak szybko to zrobilas.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 01-23-2013

Hmmm...
1. Tytuł zostanie, bo w 99% odpowiada prawdzie - dla jednej firanki raz na dwa lata nie będę zmieniać!
2. Szybko zrobiłam???? Kurkę???? Toż to chyba tydzień mi zajęło - szybko to Vika robi dekupaże!!
3. Dziękuję bardzo za wizytę i miłe słowa! Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Vika - 01-24-2013

No Zuzu, mitenki pierwsza klasa Smile, ale zrób Ty jednak jeszcze takie szydłem, co?


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - craftingbydominique - 01-24-2013

co fakt, to fakt... znaczy, ze Vika jak tytanka macha Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - gofira - 01-24-2013

ale piękna firanka Zuza ja wiedziałam że ty zdolniacha jesteś ale że aż takie cuda potrafisz fiu fiu - kochana no boskie już pisac więcej nie będę uciekam popatrzeć


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 01-25-2013

!. Od mitenek mnie odrzuca.... Sad Jakoś ta pracowitość mnie jeszcze nie dopadła.... Sad

2. Malolka - przeprosiny przyjęte Big Grin Leniuchy takie firanki robią dwa lata, pracowici skończyliby w dwa miesiące....

3. Okno może będzie otwarte, ale ja na drugim pietrze mieszkam... Nie lepiej kulturalnie zadzwonić domofonem i wejść przez drzwi...? Tongue


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 03-04-2013

Lenistwo całkowite mnie ogarnęło... Sad Nic nowego nie robię, ale pokończyłam zaczęte robótki...
Po pierwsze wreszcie wykończyłam sweterek-bluzeczkę dla córci... Robiony był w całości od góry, więc wykończenie polegało na ukryciu nitek, wypraniu i zblokowaniu - nie narobiłam się... Big Grin
   

Po drugie polakierowałam najbrzydszy koszyk świata... Sad Miał być piekny, ale nie wyszło... Tak to jest, jak człowiek chce zrobić za szybko i na dodatek jeszcze eksperymentuje... Sad Najpierw chciałam wyrzucić, ale ostatecznie przeznaczyłam go na lekarstwa w szafce...
           


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 03-04-2013

Co z Twoimi mitenkami??? Nic.... Sad Zrobią się kiedyś... chyba.... A kolor jaki - biały?