Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dzieci-śmieci Zuzy... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Dzieci-śmieci Zuzy... (/showthread.php?tid=446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - craftingbydominique - 12-31-2012

nie bielilabym ani na jote, swietne sa takie wlasnie recyclingowe.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 01-11-2013

Koszyki z gazetek reklamowych czekają na decyzję... I na większego braciszka Smile
Na razie zrobiłam listownik dla teściowej - zaczęłam jeszcze w starym roku, a teraz wreszcie dokończyłam... Moja teściowa w kuchni ma plastikowy żółty koszyczek na różne rachunki i listy, to postanowiłam wypleść coś przydatnego... Podobał mi się bardzo, póki mąż nie stwierdził, że krzywy... Sad I tera nie wiem czy można coś takiego dać teściowej Huh

Na zdjęciach jakoś tak kolor czasami się gubi... W rzeczywistości całość jest jednakowo żółta...
               


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Vika - 01-11-2013

Krzywy?? No i co z tego?
W Pizie mają krzywą wieżę, a i w Toruniu też - i są z tego dumni niesłychanie!
Ja na Twoim miejscu bym się tą krzywizną chwaliła Smile
I teściowa też powinna...
Mnie się podoba i już!


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Shanna - 01-11-2013

Ja krzywego nie widze...nie wiem gdzie patrzec. Ale zgadzam sie z vika- krzywe nie znaczy zle, wrecz odwrotnie. Jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. A jak to zrobione to nawet nie zapytam. I tak bym nie zrozumialaTongue


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Dyzia - 01-12-2013

Hi, hi, też od razu skojarzyło mi się z Pizą i Toruniem, teraz to się Zuzo nazywa nowoczesny design, że niby sprzężenie sił odśrodkowych, albo dośrodkowych i takie tam, podobno coraz szybciej się kręcimy wokół osi...
A że eko, to tym bardziej trendy Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - brunetka - 01-13-2013

Nie ubrałam okularów do kompa, krzywizny nie widzę, koszyk mi się bardzo podoba Big Grin


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Dyzia - 01-13-2013

To mówisz, Grarut, że to nie taka łatwa sprawa, to wyplatanie? Tak też sobie myślę, choć kusi mnie ta umiejętność, bo takie fajne rzeczy powstają.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - craftingbydominique - 01-14-2013

Plecionki to moje ulubione do patrzenia nie-decu ostatnio.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - gofira - 01-14-2013

no przeciez to ręczna robota a reczna robota nei może byc rózno ak z maszyny bo nei będzie ręczna - jednym slowem jak ma byc różno i prosto to do fabryki z chińczykami neich oni zrobia
krzywa znaczy ręzcnie a ręcznie znaczy z duszą


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 01-22-2013

Ojojoj! Gdzieś mi się własny wąteczek zgubił i dopiero teraz przeczytałam Wasze wpisy... Dziękuję bardzo, bardzo, BARDZO!!!! Big Grin

Grarutku - Ty nie strasz dziewczyn, niech same spróbują! Big Grin A że nie zawsze się udaje, to się właśnie osobiście przekonałam - wyplotłam najbrzydszy i "najkrzywszy" koszyk świata... Sad Pokażę, jak go polakieruję, ale zamiast na szafce skończy on głęboko w szafie... Sad Chyba za dużo sił odśrodkowych przy nim się zebrało.... Tongue

Dobra! Na razie przerwa w koszyczkach - dzisiaj cudem udało mi się zrobić zdjęcia firanki... Zdjęcia " na płasko" (bo wieszać mi się nie chce), dlatego wygląda jakby krzywa była, ale to złudzenie optyczne... Big Grin
           

Przy okazji "fotnęłam" serwetki "podróżne" - te niebiesko-białe powstały w czasie wyjazdu na Sabat - pamiątkowe znaczy Big Grin